Sistemik Bağlantılar ile

Sistemik Aile Sergisi Çalışması Eğitim Programı 2 sene süren toplam 8 modülen oluşan bir programdır. 26-28 Mayıs'ta düzenlenecek olan 3.modül olup bu modülden sonra yeni katılımcı artık alınmayacaktır.


Her modülün sonunda katılım sertifikası ve programın sonunda bitirme diploması verilecektir.


Sistemik Bağlantılar ile

Sistemik Sergileme Çalışması Eğitim Programı

Modül 1-3 gün

SERGİLEME METODUNUN TEMEL PRENSİPLERİ

Olgular; Ne olduğunu öğrenmek

Saygı: Kişinin kendi alanında kalması

Kaynaklar ve odaklanmış Çözülme

Bilen Alan’dan bilgiyi kullanmak: Gizem & Niyet Eksikliği

Nihai Şefkat: yardım etmemeye çalışmak

 

SEVGİNİN DÜZENLERİ

Sevgi için neye ihtiyaç vardır

Aydınlanmış Sevgiye karşı Kör Sevgi

Verme ve alma dengesi

Erkek-Kadın, ebeveyn-çocuk ilişkisi, aileler

Karışmış aileler, çocuksuz çiftler, aynı cinsiyetten olan çiftler

 

SİSTEMİK DÜŞÜNME

Farklı sistem türleri

Kim bizim aile sistemimize aittir?

Karmaşık sistemler

 

İLK AŞAMALAR:

Danışan ile “ahenk” kurmak, Görüşme, Aile hikayesi, Bir genogramın inşası, Yardımcı olan ve olmayan gerçekler, Aranması gereken genel bilgiler, Bir konstelasyonun yapılıp yapılmayacağı, Ne ile (hangi sistem ile) başlanacağı.

MAX DAUSKARDT

Konstelasyon Uygulayıcısı

Uluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği – ISCA’nın Başkanı


Max Dauskardt Bert Hellinger ve Avrupa, İsrail, ABD, Asya ve Avustralya’da öncü uluslararası eğitmenlerden kapsamlı eğitimler almıştır. Max, pek çok yıldır, bireysel seanslar ve konstelasyon atölyeleri yönetmektedir. Avustralya’da çeşitli şehirlerde, Yeni Zelanda, ABD ve Almanya’da konstelasyon atölyeleri yönetmiştir.

Max’ın tarzı, diğer kültürler hakkında birinci elden bilgisi ve çeşitli deneyimleriyle zenginleşmiştir.Max’ın konstelasyon çalışmasına olan bağlılığı, onun sürekli devam eden kapsamlı eğitimi ve temel uluslararası konstelasyon etkinliklerine katılımı aracılığıyla yansıtılır. Max, ayrıca Avustralya’da olduğu gibi Avrupa’da da başkaları için eğitim fırsatları oluşturmakta vesile olmaktadır.


Max, “Bilen Alan” adlı Uluslararası Konstelasyonlar Dergisine düzenli olarak katkıda bulunmaktadır ve özellikle Konstelasyon Çalışmasına ilgilerinden dolayı kuantum fiziği olgusunu keşfetmek ile ilgilenmektedir.

Halen, Uluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği – ISCA’nın başkanlığını yapmaktadır.

 

UYARI: İşbu websitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.