Türkiye'de ilk kez

Spiritüelite ile Bilimin Bulusma Noktası

Evrenin, farkındalığın, aydınlanmanın, yaşam enerjisinin, yer çekiminin, alfabe ve sembolün, rengin, mikrodan makroya maddenin ve diğer tüm merkezcil ve kendi kendini düzenleyebilen kuvvetlerin,

Elektriksel Kaynağı

-Sebebi ve Mekanizması

Altın Oran ile -Mükemmelleştirilmiş Fraktal Alan Faz Uyumudur.

İnsanoğlunun ilk sırrı; fraktalite ve altın oranı, birbirleri ile olan ilişkilerini ve evrendeki tüm dinamikleri nasıl yarattıklarını tekrar keşfetmenin vakti geldi. Bu bilimin sırlarını ve gizemini beraber çözmeye ve hayatımıza nasıl entegre edebileceğimizi öğrenmeye davet ediyoruz sizleri.

 

Fraktal Alan Bilimi kapsamında yapılacak seminerlerde, verilecek olan sunum 420 sayfalık görsel değeri yüksek prezentasyon eşliğinde yapılacaktır. Konu, ele alınacak perspektiften daha önce Türkiye'de hiç işlenmediği için, ilk kez paylaşılıyor olacak. Kuantum, matematik, kimya, elektrik mühendisliği, biyoloji, mimari, ezoterik ve mistik alanlarda dünyanın önde gelen bağamsız araştırmacıların ve bilim insanlarının çalışmaları ile harmanlanan; spritualite ile bilimin buluştuğu bir seminerdir. Bu çalışmada sadece teori ve fikirleri paylaşmayacağız, aynı zamanda bunları günümüz dünyasında pratik olarak nasıl uygulayabileceğimizi de göreceğiz.

 

1. SEVİYE SEMİNER KONULARI:

Fraktalite nedir? Altın oran nedir?

Altın oran bazlı fraktalite nedir?

Evrensel enerjinin nitelikleri nelerdir?

Bu bilimin kutsal geometrideki yeri nedir?

Platonik cisimlerin yapıları nelerdir?

Biyoaktif alan nedir, nasıl yaratılır?

Hangi geometriler enerjiyi paylaşır, hangileri biriktirir?

Bu bilimi hayatımaza nasıl entegre edebiliriz?

2. SEVİYE SEMİNER KONULARI:

Farkındalığın ve düşüncelerin fraktal yapısı

Rengin fraktal yapısı

Torus formu ve fonksiyonları

Simya ve fraktalite

Ahit sandığının fraktal özellikleri

John Dee ve simyasal çalışmaları

Alfabenin simyasal yapısı

Shakespeare’in oyunlarında ve tiyatro mimarisinde Kullandığı simyasal ve fraktal prensipler.

Orion takım yıldızı ve Güneş Sisteminin fraktal bağlantısı

Sunan: Tufan Güven

Türkiye’nin ilk Biyontolojisti (biofoton terapisi), araştırmacı, yazar, organizatör. Kutsal geometri, altın oran, fraktal alan bilimi, kuantum  fiziği, ezoterik  ve okült öğretiler, simya, transhümanizm, imgeleme, alternatif terapiler, antropozofi ve toplum mühendisliği konularında araştırmacı. İnsanlığın, modern toplumun ve sosyo-ekonomik yapıların temel problemlerini gözlemleyerek, fraktal alan bilimini, mevcut problemleri çözümleyebilecek şekilde hayatımıza nasıl entegre edebileceğimizi paylaşmaktadır.