UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

Biyontoloji nedir? 

Biyontoloji nedir?

Biyontoloji, Hollandalı Johan Bozwinkel’in sağlık alanında geliştirdiği devrim niteliğindeki bir yaklaşımdır. En ileri fizik teknikleriyle batı biliminin, Çin tıbbının anlayışının ve homeopatinin güçlü enerjetik yaklaşımının, kullanılarak oluşturulduğu bir modalitedir.


Biyontolojinin destek olacağı alanların bazıları:

Tümörler/Kanser
Diabet
Hipo-/Hipertansiyon
Alerji
Kronik enfeksiyon
Çölyak, İBS, Crohn
Tüm toksinler
Migren
Artrit, Romatizma
Lyme hastalığı
Hormonel problemler

İlk değerlendirme süreci kişinin kronik durumunun altında yatan sebebi ortaya çıkarmaya yöneliktir. Örnek: Biriken toksinler, çevre koşulları, duygusal ya da yaşam tarzı koşulları, vs.


Biyontolojide semptomlara odaklanmaktansa, sıkıntıların altında yatan sebepler üzerine çalışılır.

Sistem içerisinde mevcut bulunan ilişkilerin, toxinlerin ve diğer faktörlerin doğasını tanımlayabildiğimizde, vücudun kendini iyileştirmesi için ihtiyacı olan ışığı almasına yardımcı olmaya başlayabiliriz.

Holistik Yaklaşımda Devrimsel metod!

Biofotonlar, DNA tarafından devamlı olarak salınımı ve emilimi yapılan ışık ağı yayınıdır. Organizmanın fonksiyonel durumunu ifade ederler. Biofotonlar aynı zamanda organizmanın birincil regülasyon mekanizmasıdırlar ve iletişim ağını oluştururlar.

Biyontoloji sürecinde, vücudun bilgi ağının optimal fonksiyonunu yakalayabilmesi için biorezenans döngüleri ile kısa serili biofotonik sinyaller verilir.

Biorezenans unsuru, vücudun sadece ve sadece ihtiyacı olan düzenlemeyi almasını sağladığı için çok önemlidir. Ne bir fazla, ne bir eksik.

Biorezenans süreci, uygun olmayan tedavileri, semtomların kötüleşmesini ve/ya da yan etkileri önler.

İşlemin hiçbir noktasında herhangi bir ilaca gereksinim duyulmaz. Daha da önemlisi, sürecin tümü, vücudun hayatı boyunca maruz kaldığı yabancı maddelerden kaynaklanan toksinlerin temizlenmesine yardımcı olur. Vücudun, ilaçlara ve yan etkilerine gerek kalmadan kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için hormonel ve bağışıklık sistemlerinin güçlenmesi esastır.

Mistik bilgelerin, tüm evrenin holografik bir yansıması olarak nitelendirdikleri tahayyül edilemeyecek seviyede zekaya sahip olan insan vücudunun, bilinen en mükemmel sistem olduğuna inanıyoruz.

Travmatik Geçmişi Şifalandırın

Biyontolojinin güçlü enerjetik çalışmasıyla geçmiş travmatik tecrübelerinizi tekrar yapılandırın. Işığın gücünü, hücrelerin biofotonik salınımını güçlendirerek hayatınıza entegre edebilirsiniz. Biyontoloji çalışması ile taciz ya da farklı travmatik tecrübeler ile ilgili, "Australian Bush" ve "Bach" çiçek esansları aracılığı ile enerjetik bedenin yeniden yapılanması hedeflenir.

Biofotonlar, DNA tarafından devamlı olarak salınımı ve emilimi yapılan ışık ağı yayınıdır. Organizmanın fonksiyonel durumunu ifade ederler. Biofotonlar aynı zamanda organizmanın birincil regülasyon mekanizmasıdırlar ve iletişim ağını oluştururlar.

Biyontoloji sürecinde, vücudun bilgi ağının optimal fonksiyonunu yakalayabilmesi için biorezenans döngüleri ile kısa serili biofotonik sinyaller verilir.

Biofeedback unsuru, vücudun sadece ve sadece ihtiyacı olan düzenlemeyi almasını sağladığı için çok önemlidir. Ne bir fazla, ne bir eksik.

Biofeedback süreci, uygun olmayan tedavileri, semtomların kötüleşmesini ve/ya da yan etkileri önler.

İşlemin hiçbir noktasında herhangi bir ilaca gereksinim duyulmaz. Daha da önemlisi, sürecin tümü, vücudun hayatı boyunca maruz kaldığı yabancı maddelerden kayaklanan toksinlerin temizlenmesine yardımcı olur. Vücudun, ilaçlara ve yan etkilerine gerek kalmadan kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için hormonel ve bağışıklık sistemlerini tekrar kazanması, enerjetik bedenin güçlenmesi, travmatik tecrübelerin yapılanması esas amaçtır.

Mistik bilgelerin, tüm evrenin holografik bir yansıması olarak nitelendirdikleri tahayyül edilemeyecek seviyede zekaya sahip olan insan vücudunun, bilinen en mükemmel sistem olduğuna inanıyoruz. Türkiye'de ilk kez uygulanan bu çalışmayı deneyimlemeye davet ediyoruz sizi.

Biyontoloji tarihi

Dünya çapında 25,000′in üzerinde insanla başarılı bir şekilde çalışan Johan Bozwinkel, biofotonlar ile ilgili anlayışı ve sağlık üzerindeki etkilerini 1980′lerden bugüne kadar devamlı geliştirmiştir. Tecrübelerini paylaşmak amacıyla “Health Angel Academy”i kurmuş ve 10 yıl içerisinde başta Avrupa olmak üzere dünya çapında yüzlerce Biyontolojist eğitmiştir. Biyontolojistlerin birçoğu, biofoton seansları sayesinde mucizevi bir şekilde eski sağlıklarına kavuşarak bu deneyimi yaşamış ve Biyontolojist olmaya karar vermişlerdir. Hücrelerin biofoton salınımındaki tutarlılığı ölçen ve düzenleyen, Johan Boswinkel’in geliştirdiği bu olağanüstü etkili method bugün 15 ülkede uygulanmaktadır.