UYARI: İşbu websitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız. ThetaHealing® nedir? 

Theta, ismini theta beyin dalgalarından alır. Genelde gece uyurken, derin hipnoz sırasında ve evrendeki birliğin deneyimlendiği durumlar thetadalga boyunda gerçekleşir. Yani Teta hali çok derin bir gevseme anıdır. Bu dalga boyunda iken bilinçaltı ile kolayca bağlantıya geçebiliriz ve böylece buradaki inançlarımızı, direkt olarak yaratıcı evrenden alınan yükleme ile değiştirebiliriz.  İşte ben bu seviyede TetaHealing® tekniğini uyguluyorum. Çok yumuşak bir haldir. Çocuklar 0-6 yaş aralığında teta halindedirler. İnanılmaz derecede güçlü bir yöntem olan ThetaHealing®, aynı zamanda uygulanması çok kolay, çok yönlü bir çalışmadır.Neden ThetaHealing® i öğrendim çünkü çok hızlı sonuç alıyorsunuz.

Eğer isterseniz ve kabul ettiğiniz taktirde yaşam döngünüzde hemen değişimler başlıyor. Hastalıklarla bire bir iyileştirme gerçekleştiriyorsunuz.Tüm hormonlarınızı her gün dengeleyebiliyorsunuz. Özellikle depresyon troid hastalıklarında çok iyi sonuçlar elde ediliyor.Ayrıca mutluluk hormonları dengelendiği için gereksiz şeysilerle yaşamınızı ötelemiyorsunuz. Tabii bunlar sadece bir kaç örnek ...

Bilim adamları E.E.G ile yapmış oldukları deneylerde mutluluk ve huzurun bu dalga boyunda deneyimlendiğini tesbit etmişlerdir. Bu dalga boyunda iken kolayca bilinçaltı ile bağlantıya geçebilir. Aynı zamanda evrendeki temel yaşam enerjisi ile bağlantıda oluruz. Yarı trans halinde gerçekleşen bu terapi tekniği çok hızlı ve kolay işleyen, güçlü bir yöntemdir. Yargılar ve genellemeler, yani bilinçaltımızdaki kök negatif düşünce ve duygu kalıpları değiştirilir. Bunların yerine özgüven, yeterlilik, değerlilik duygusu, yaşamı sevmek, bedenimizi sevmek, insanlarla uyum içinde olmak, güven hissi vb. duygular ve olumlu bilinçaltı kalıpları yerleştirilir. Yapılan değişiklikler an’da olur ve kas testleri ile teyit edilir . 

ThetaHealing Basic DNA Uygulayıcılık Eğitimi

Eğer kendinizi değiştirmek istiyorsanız, bunda kararlıysanız ve "şimdi" diyorsanız basit ve bir o kadar da etkili ve güçlü bir teknik olan ThetaHealing® ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir...

Theta, ismini theta beyin dalgalarından alır. Genelde gece uyurken, derin hipnoz sırasında ve evrendeki birliğin deneyimlendiği durumlar theta dalga boyunda gerçekleşir. Bu dalga boyunda iken bilinçaltı ile kolayca bağlantıya geçebiliriz ve böylece buradaki inançlarımızı, direkt olarak yaratıcı evrenden alınan yükleme ile değiştirebiliriz. 

İnanılmaz derecede güçlü bir yöntem olan ThetaHealing®, aynı zamanda uygulanması çok kolay, çok yönlü bir çalışmadır... 

Eğitim Konu Başlıklarımız:

 • ThetaHealing® şifası nasıl oluştu? 
 • Kelimelerin ve Düşüncelerin Gücü. 
 • Özgür İrade ve Birlikte Yaratım. 
 • Sezgisel Yetenekler. 
 • Bilinçaltı okuma. 
 • Şifanın Kuralları. 
 • Şifa Tekniği. 
 • Kişisel şifa ve Grup şifaları. 
 • Neden kişiler iyileşmezler? 
 • İnanç Çalışması. 
 • Anahtar inançlar ve onları nasıl değiştirebiliriz? 
 • Hisler için programlar. 
 • Ruh Arkadaşları. 
 • Ruh Parçacıkları. 
 • Kas testi: Kinesioloji. 
 • 5 Beyin Dalgaları : Beta, Alpha, Theta, Delta, Gama. 
 • İnanç Sistemleri: Öz inanç, Ruhsal, Genetik ve Geçmiş Seviye. 
 • Varoluşun 7 Seviyesi 
 • Hayallerinizi gerçekleştirmek. 
 • Tezahür ettirme. 
 • Sezgilerinizin akitive edilmesi. 
 • Kısıtlanmış inançların pozitif inançlarla yer değiştirilmesi. 
 • Kısıtlanmış duyguların, pozitif duygularla yer değiştirilmesi. 
 • Hastalıkların belirlenmesi için Beden Taraması. 
 • Koruyucu Melekler (Angel Reading). 
 • Psişik Saldırılar. Gen Yenileme. 
 • Gençlik Çeşmesi. 
 • DNA Aktivasyonu ve daha fazlası…

İleri Seviye:

Başlangıç Seviyesi Eğitimindeki bilgiyi genişleterek etrafımızdaki Yedi Varoluş Seviyesini derinlemesine anlamak için bilgi verir. Öğrenci onu geride tutan eski kızgınlıklar, yeminler ve sözleri temizlemeyi öğrenir. Öğrenci 'Rahimdeki Bebek ‘ ve ‘ Kırılmış Ruhu Onarma ‘ çalışmalarıyla şifalanmayı keşfeder. Öğrenciye Eğitmen tarafından yüklenilen Hislerle derin şifa ve aydınlanma getirir. Bu seminer çok zevkli bir deneyimdir çünkü öğrenciler Yedinci Seviyeden şimdide yaşamanın nasıl olduğu ve kendini kabul etmenin ne olduğu gibi birçok yeni ve olumlu his ile doldurulurlar.

Eğitimin İçeriği : Uyanmış Üstadlar Yemin ve Sözlerin Bırakılması Yedi Varoluş Seviyesinin Derin Anlamı Temizlenecek Yeminler İnisiasyonların Anlamı Geliştirilmiş Şifa İleri düzey Programlar Anahtar İnançlar – Kazma İnanç Çalışmalarının Derin İncelenmesi Alt İnancın Bulunması Korku Çalışması His Çalışmasının Derin İncelenmesi Yüklemeler – Hislerin Oluşturulması Üç R’lerin Bırakılması : Resentment – kızgınlık, Rejection – Reddedilme ve Regret – Pişmanlık Alıştırma – Boş Gezen Hafızalar Alıştırma – Rahimdeki Bebek Alıştırma – Kırılmış Olan Ruh Alıştırma – İkinci Seviye Yedinci Seviyeyle Tanışıyor Alıştırma – Dördüncü Seviye Yedinci Seviyeyle Tanışıyor Alıştırma – Organik Olmayan Maddelerin Temizlenmesi Alıştırma – Üstben ile Konuşmak ThetaHealing – Spiritüel, Fiziksel, Duygusal Şifa Katılım Koşulları : Thetahealng Başlangıç Basic Seviye Eğitimi tamamlamış olmak. Eğitim Programına Dahil : Vianna’nın Advanced ThetaHealing® Seminer Kitabı ve Uluslararası Uygulayıcılık Sertifikası Egitim sonrasi EK ilave yapilmaktadir.

Manıfestıng And Abundance / Bolluk Bereket Ve Yaratım Eğitimi

Bolluk bilinci, yaşamınızda ki her şeyin sınırsız olabileceğini düşünme biçimidir. Neye nasıl inanırsak onu benimsediğimiz için onun olmasını sağlarız.

Bolluk bilincinden yalnızca çok zengin olacağımızı düşünmek ya da öyleymiş gibi, zengin olmuş gibi davranmak anlaşılmamalıdır. Bolluk bilinci yaşamımızda, bedenimizde, tüm hücrelerimizde bu bilince sahip olmaktır. Yani bir nevi kıtlık enerjisinden çıkmış olmak aynı zamanda her isteğimizin, arzumuzun yerine mutlaka gelebileceğine, sahip olabileceğimize olan inanç sistemimizdir. Zihnimizde yer alan öğrenilmiş çaresizliklerimize ve sınırlamalarımızı artık dur demenin zamanı geldi. Evren öyle bir enerji, öyle bir titreşim halinde ki; beynimizden geçen olumlu olumsuz her şeyin gerçekleşebilme ihtimalini bir düşünsenize… Tabi burada şöyle bir ayrım var. Bir şeyi isterken ne kadar çok isterseniz isteyin, isterken o dileğinizin olmuş gibi olduğunu düşünüp o andan neler hissedebileceğinizi de o düşüncenize katarsanız evren olması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Ve isteğiniz yerine gelecektir. Bunun için neler mümkün?

ThetaHealing’de, yaratma konsepti Herşeyin Yaratıcısı ile bir şeyi fiziksel olarak yaratmanın mümkün olmasının inancıdır. Her bir terim, düşünce ve hareket hayatlarımızda yarattıklarımız tarafından yansıtılmaktadır. Her karar yaratmayı seçmiş olduğumuz şeyin yansımasından verilir. Ne düşünüp söylediğimiz yarattıklarımız üzerinde bizim için olumlu veya olumsuz şekilde etki oluşturur. Eğer sürekli fakirim derseniz, öyle olursunuz. Eğer sürekli finansal olarak bereket içinde olduğunuzu söyleyip düşünürseniz, öyle olursunuz. Pozitif bir zihin içinde olmak çok önemlidir Gerçek şudur ki, biz kendi gerçeğimizi yaratıyoruz ve dünyanın size sunabileceğinin en iyisini yaratmanız mümkündür. Ama siz ilk önce hayatınızda ne istediğinize karar vermelisiniz. Arzuladığınız hayatı deneyimlemek için bir hayaliniz var mı? Birçok kişinin hayalleri vardır, ama aramış olmalarına rağmen gerçekleri yoktur. Bu kurs inanılmaz bir soru listesi kullanarak siz ve hedefleriniz arasında duran saklı ve şaşırtıcı blokajları bulmanız için yardımcı olur. Size bunları nasıl derinden kazıp temizleyeceğinizi öğretir; niyet ve Kutsal Zaman hakkında bilgi verir ve hayatınızda her şeyin sizin için çalışmasını öğretir. Size hayatınızda bereketi yaratmak için ihtiyacınız olan tüm olumlu yeni Hisler verilir. Birçok kişi ThetaHealing™ tekniğini ilk olarak kendilerini bloke edebilecek şeyleri bulmak için Enerji Testi yapmadan önce tam finansal başarı hissi yüklemek için kullanırlar. Bazı durumlarda, bu kişiler anında sonuç almadıklarında üzülürler. Bu eğitimde bu mümkün olabilecek blokajları temizlemeyi öğrenip, bir plan yapmayı, niyetlerinizi belirlemeyi, ve başarılarınıza ulaşmanız için fikirlerinizi takip etmeyi öğreneceksiniz. Bu bir – çabuk zengin olma – semineri değildir, ama hayatınızın tüm alanlarında potansiyelinizi kullanarak bolluk ve bereketi kendinize çekmeniz ve zengin olmanız için evrensel bir kişisel keşif aracıdır.

ThetaHealing™Eğitmeni olan öğrenci için, bu dersin tamamlanması Eğitmene ThetaHealing® Manifesting and Abundance Eğitmeni olmak için ThetaHealing™ Institute of Knowledge de kayıt olma hakkı verir. ThetaHealing™ Manifesting and Abundance Dersinde aşağıdakiler Sertifikalı ThetaHealing® Eğitmeni tarafından öğretilmektedir:

SEMİNER KONULARI
Yaratma Yüklemeleri
Teta Halinde Yaratmak
En Yüce ve En İyi Şekilde Yaratmak
Blokajlarınızı Kaldırmak için Alıştırmalar
Yedinci Seviyeden Yaratmak
Bereket Yüklemeleri Listesi
Kutsal Zaman
Geleceğinizi Hatırlamak
Geleceğinizi Görmek
‘Ben Sıkıştım‘ Alıştırması
Yedinci Seviyeden Geleceğinizi Nasıl Yaratabilirsiniz
Paranızı Kutsayın

ThetaHealing ® Manifesting and Abundance (Bolluk Bereket ve Yaratım Eğitimi) – 2 Gün – İleri Seviye DNA Mezunları katılabilir.

Katılım Koşulları : Basic DNA ve Advanced DNA Mezunu olmak

Eğitim Programına Dahil: Vianna’nın Manifesting ve Abundance – Bereket Kitabı

Dig Deeper

Theta Healing® seanslarının en temel tekniklerinden biri olan “kazma çalışması” konusunda tam yeterli, güvenli ve uzman olmanızı sağlamak için hazırlanmış bir çalışmadır..

Theta Healing® tekniği ile , sorunlarımızın temeline inmek, uygulayıcılar öğretilen kazma çalışması sayesinde müthiş olur.

Kullanılan öykülemeli yaklaşım tekniği, bizi zorlayan, kısıtlayan bilinçaltımızın derin ve ulaşılması güç yerlerini kolayca keşfetmemizi sağlar. Daha sonra Theta Healing® tekniğinin , koşulsuz sevgi , inanç çalışması ve his yüklemeleri yapılarak bunlar temizlenir.

Bu seminer Theta Healing® uygulayıcılarına, kazma tekniği konusunda kendine güvenlerini sağlamlaştırma ve tam topraklama ile ilgili ipuçları ve yöntemler öğretir; böylece danışanlarınızın kök inançlarını bulma konusunda hızınız ve verimliliğiniz artar.

Eğer problemin kalbini ve kökünü başarılı olarak tanımlayamazsak, hangi kök inancı değiştireceğimizi bilemeyiz. Bu durum yapılan değişikliklerin geçici olmasına ve olumsuz inanç sistemlerinin şifayı engellemesine sebep olur.

Bu seminer, danışanlarınızın yaşamlarını ve kendi davranışlarını anlamasına yardım etme gücünüzü arttıracak; daha sonra şifalanma için yapılan değişimler ve yüklemelerle , seansın sonunda dengeye, hafifliğe ve şifaya ulaşmalarını sağlayacaktır .Bu kursu tamamlayarak , kazma konusunda tam yetkin olun…

Süre : 2 gün

Ön koşular : Basic DNA ve Advanced DNA Eğitimlerini tamamlamış olmak.

Game of Life Eğitimi

Önkoşullar

Theta Healing Basic / Başlangiç Semineri
Theta Healing Advanced / İleri Semineri

ThetaHealing Institute of Knowledge (THInK) “The Game of Life”-Yasam Oyunu seminerini bir ThetaHealing® kursu olarak sunmakta gurur duymaktadir.

Bu yeni 3-gunluk seminer gerçek yaşam başari örneklerinden oluşturulmuştur ve belirli limitleyici düşünceleri kaldirip yerine yüzlerce hisler konulup yaşam ve iş hayatında daha fazla başarıya ulaşamak için tasarlanmıştır. Vianna Hiro ile birlikte spirituellliği ve iş dünyasını birleştirmişlerdir.

İnanç Çalışmaları
Kendinizi Ebeveyn zorunluluklarından serbest bırakın
Travmaları bırakın
Toplum tarafından kabul edilin
İşyerinde baskı ile başedin
Sonsuz berekete kavuşun
İşinizi dilediğiniz şekilde büyütün
Başarmaya hazır olun
Vizyon ve Yaratım

Bu kurs Japonyada 2010 da ve THInK te 2011de başladı.

Hiroyuki Miyazaki (a.k.a. Hiro) Japonya'nın Theta Healing temsilcisidir. İki senede, Japonya ThetaHealingorganizasyonunda % 900 büyüme yaşayarak reklamlarla birlikte ThetaHealing'i Japonya'daki en populer şifa yöntemi haline getirdi. ThetaHealing'den evvel, Hiro 17 sene boyunca finansta çalıştı, büyük projeleri yönetti. O gunlerde, Hiro is performansının kişilerin limitleyici düşünceleri tarafından etkilendiğini keşfetti, ve ThetaHealing'i kullanarak çok büyük bir performans artişını başardı. Hiro herkesin ThetaHealing ile iş performanslarını geliştirmelerinin mümkün olduğuna son derece inanmaktadir.

Sezgisel Anatomi Eğitimi

 

ThetaHealing® Intuitive Anatomy (Sezgisel Anatomi-Organlarda tutulan Olumsuz Düşünceler)-15 Gün-Advanced DNA Mezunları Katılabilir

Yetenekli bir ThetaHealing® Uygulayıcısı olmak istermisiniz?

Bu seminerde Bedeninizdeki duyguları ve inançları adım adım, organ organ keşfedip, olumsuzları değiştereceğiz...
… bu inanılmaz Sezgisel Anatomi seminerine siz de katılın ve bedeninizin içini arındırın!

Katilim Sarti: Basic DNA ve Advanced DNA mezunu olmak 

Gün Bir-Atomlar, Mikroplar – Parazitler
Gün İki, İskelet Sistemi
Gün Üç, Endokrin Sistemi
Gün Dört, Dijestif Sistemi
Gün Beş, Solunum Sistemi
Gün Altı & Yedi, Kalp & sırküler Sistemi 
Gün Yedi, Lenf Sistemi
Gün Sekiz, Boşaltım & Seksüel Sistemi
Gün Dokuz, Kaslar
Gün On, Sinir Sistemi
Gün Onbir, Deri
Gün Oniki, Gözler
Gün Onüç, Beyin
Gün Ondört, Kulaklar
Gün Onbeş, Beden Bütün Olarak 
Program.
3 Hafta
Ptesi-Salı-Çarşamba-Persembe- Cuma-Cumartesi
10.00-16.00 arasi uygulanacaktir
ThetaHealing® Teknigi Sezgisel Anatomi seminerinde olaganustu insan bedeninin sezgisel olarak cok yakindan taniyacaksiniz. Beden okumada yeteneklerinizi ilerletip kendinizi ve baskalarini sifalandirmak icin birikmis olan enerjisel duygulardan arinacaksiniz. Hastaliklari olusturan inanclari belirlemek icin her bir beden sistemi ile calisacagiz. Siz hangi hastaligin hangi organ ve beden bolumleri ile ilgili olduklarini ve bunlari nasil degistirip sifalandirmayi ogreneceksiniz. Bu seminer size uyguladiginiz kisinin ozgur iradesini nasil onore edebileceginizi ve olumsuz hislerin bedende ne kadar yer isgal ettiklerini farketmenizi ogretir. Mantar, bakteri, virus, parazitler ile ilgili olan programlari ogrenip bunlari salivermeyi ogreneceksiniz. Beden icinde gormeyi ve baska ogrenciler ile birlikte alistirmalarda birlikte-yaratmayi ogreneceksiniz.Bu seminer insan bedeninin kompleks halini kesfetmenizde yardimci olarak belirli resimleri, gosterimleri icerir. Bu muhtesem Sezgisel Anatomi seminerinde sezgilerinizi yogun bir sekilde arttirip kendiniz ve baskalari uzerinde calismak icin yeteneklerinizi gelistireceksiniz. Siz dahada netlestikce, uygulama yaptiginiz kisiler uzerinde calismaniz kolaylasacaktir. Uzun suredir bilincli olarak veya bilincaltinizda size hizmet etmeyen, tasimis oldugunuz his ve konulari arindirabileceksiniz. Bu seminerden sonra, siz daha kuvvetli ve saglikli bir sifaci olacaksiniz
Uzman Egitmen olmak icin bu egitimi almaniz tavsiye edilir.

ThetaHealing® İdeal Ritym Kilo Eğitimi

 

Sürekli kilo alıp veriyor musunuz?

 

İdeal kilonuzda olmak için kendinizi sürekli yargılıyor musunuz?

 

Kilo verirsem tüm gözler üzerinizde mi olur  ?

 

Kılolu olarak kalıp ailenize mi uyum sağlıyorsunuz?

 

 

 

Bu ve bunun gibi inanç kalıplarınızı  değiştirip dönüştüreceğiniz hem ideal kilonuzda kalmayı hem de kendinizden uzaklaşmaya nefret etmeye ofkelenmeye gerek olmadan ve  hem  kendinizle hem de aynalar ile  barışık  ve bunları hem keyifle gerçekleştirebileceğinizi öğrenebileceğiniz bir eğitim . 

Ayrıca sağlıklı ve dengeli beslenme ile ilgili bilgilerimi sizlerle paylaşacağım.

 

Eğitim Konu Başlıklarımız:

 

Yuksek Benliğin etkisi

İnanç Çalışması

Duygusal Blokajlar

Fazla Kilo ve Obezite ile ilgili inançlar

Kazma Çalışması

His Yüklemeleri

Yiyeceğinizi kutsama

Kalp Şarkısı

Vianna Stibal'in egzersiz sırrı

 

Eğitim Süresi 4 saat