1970 İstanbul’da doğdu. Halka İlişkiler alanında çeşitli şirketlerde çalıştı.2006 yılında Deeksha ve İlahi Nur enerjilerini aldı ve birçok enerji çalışmalarına katıldı. Reiki şifa çalışmaları yapıyor Usui Reiki Master’ dır.

Alegra, Transformal Nefes ile tanışmasını şöyle anlatıyor; ‘’2007 Mayıs ayında Transformal Nefes ile tanıştım. Sadece doğru nefes alarak hayatımda ne gibi farklar yaratabileceğimi deneyimledim.

Kendi kişisel gelişim yolculuğumda nefes çalışmaları bana rehber oldu . Nefes; hayatıma huzur, dinginlik ve daha çok sağlık getirdi. Daha fazla neşe ve sevgi akmaya başladı.’’ Transformational Breath Foundation (TBF) kurucusu Dr. Judith Kravitz’den 6 yıldır kademeli olarak aldığı eğitimleri tamamlayarak, Transformal Nefes Eğitmeni oldu.

Hayat amacı; Transformal Nefesi tüm sevdikleriyle ve ihtiyacı olan herkesle paylaşmak. Hayatlarında köklü bir değişim-dönüşüm yaratmak isteyenlere yardımcı olmak.


VERİLEN EĞİTİMLER
Transformational Breath(R)

UYARI: İşbu web sitesi  içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamakta olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her t&uu...