MAX DAUSKARDT 

Konstelasyon Uygulayıcısı


Max Dauskardt  Bert Hellinger ve Avrupa, İsrail, ABD, Asya ve Avustralya’da öncü uluslararası eğitmenlerden kapsamlı eğitimler almıştır. Max, pek çok yıldır, bireysel seanslar ve konstelasyon atölyeleri yönetmektedir. Avustralya’da çeşitli şehirlerde, Yeni Zelanda, ABD ve Almanya’da konstelasyon atölyeleri yönetmiştir.

Max’ın tarzı, diğer kültürler hakkında birinci elden bilgisi ve çeşitli deneyimleriyle zenginleşmiştir.

Max’ın konstelasyon çalışmasına olan bağlılığı, onun sürekli devam eden kapsamlı eğitimi ve temel uluslararası konstelasyon etkinliklerine katılımı aracılığıyla yansıtılır. Max, ayrıca Avustralya’da olduğu gibi Avrupa’da da başkaları için eğitim fırsatları oluşturmakta vesile olmaktadır.
Max, “Bilen Alan” adlı Uluslararası Konstelasyonlar Dergisine düzenli olarak katkıda bulunmaktadır ve özellikle Konstelasyon Çalışmasına ilgilerinden dolayı kuantum fiziği olgusunu keşfetmek ile ilgilenmektedir. Halen, Uluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği – ISCA’nın başkanlığını yapmaktadır.

 

 


VERİLEN EĞİTİMLER
Aile Sergisi

Max, çalışmayı şu sözleriyle özetliyor: "Bu yöntemde, 'nasılız ve niye böyleyiz?' sorusuna yeni bir gözle ve yeni bir bakışla yaklaşıyoruz. Kişinin sadece çocukluğuna bakmıyoruz. Zaten birçok bilgiyi doğumumuzla beraberimizde getiriyoruz....

Aile Sergisi Eğitim Programı

Sistemik Bağlantılar ile Sistemik Sergileme Çalışması Eğitim Programı (Sertifkalı Eğitim Programı) MAX DAUSKARDT Konstelasyon Uygulayıcısı Uluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği – ISCA’nın Başkanı Max Dauskardt Bert Hellinger ve Avrupa, İsrail, ABD, Asya ve Avus...