MAX DAUSKARDT 

Konstelasyon Uygulayıcısı


Max Dauskardt  Bert Hellinger ve Avrupa, İsrail, ABD, Asya ve Avustralya’da öncü uluslararası eğitmenlerden kapsamlı eğitimler almıştır. Max, pek çok yıldır, bireysel seanslar ve konstelasyon atölyeleri yönetmektedir. Avustralya’da çeşitli şehirlerde, Yeni Zelanda, ABD ve Almanya’da konstelasyon atölyeleri yönetmiştir.

Max’ın tarzı, diğer kültürler hakkında birinci elden bilgisi ve çeşitli deneyimleriyle zenginleşmiştir.

Max’ın konstelasyon çalışmasına olan bağlılığı, onun sürekli devam eden kapsamlı eğitimi ve temel uluslararası konstelasyon etkinliklerine katılımı aracılığıyla yansıtılır. Max, ayrıca Avustralya’da olduğu gibi Avrupa’da da başkaları için eğitim fırsatları oluşturmakta vesile olmaktadır.
Max, “Bilen Alan” adlı Uluslararası Konstelasyonlar Dergisine düzenli olarak katkıda bulunmaktadır ve özellikle Konstelasyon Çalışmasına ilgilerinden dolayı kuantum fiziği olgusunu keşfetmek ile ilgilenmektedir. Halen, Uluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği – ISCA’nın başkanlığını yapmaktadır.

 

 


VERİLEN EĞİTİMLER
Aile Sergileme Uygulayıcı Programı

Sistemik Bağlantılar ile Sistemik Aile Sergisi Çalışması Eğitim Programı 2 sene süren toplam 8 modülen oluşan bir programdır. 26-28 Mayıs'ta düzenlenecek olan 3.modül olup bu modülden sonra yeni katılımcı artık alınmayacaktır. Her modülün sonunda...

Aile Sergisi

  Aile Sergisi, kişinin sıkıntılarının ya da hayatındaki tıkanıklıkların altında yatan sebepleri araştırmak ve anlayış getirmek için kullanılan bir grup çalışmasıdır. Çalışmada, grup üyelerinin yardımıyla ailenin bir resmi oluşturulur, sistemdeki ilişkiler ve işl...