Zihin, beden ve ruh bütünlüğü üzerine sistemdeki tıkanıklıkların, donmuş parçaların serbest bırakılmasına yönelik bir rehberliktir. Şu anda yaşamımızdaki tıkanıklar geçmişin bir yansımasıdır. Geçmişte yaşadığımız olumsuz bir olay ve sonucunda hissedilen olumsuz duygular, acılar serbest kalmadığında enerji bedenimizde blokaj yaratırlar. Kabullenilmeyen, yüzleşilmeyen bilinçaltındaki tıkanıklıklar  farkında olmadan bizi yönetirler. Enerji sistemindeki bu negatif programlar zamanla sistemden çıkmazlarsa hastalıklara kadar giderler, kendilerini öfke, kibir, nefret, yargılama, değersizlik, tatminsizlik vs olarak gösterirler. Yaşamın her alanında (ilişkiler, bolluk, bereket, sağlık) tıkanıklık olarak tezahür ederler.

Blokajın (tıkanıklığın) kaynağına birlikte yapılan yolculukta, danışana regresif bir yöntem eşliğinde rehberlik edilir. Danışanın seans esnasında kazanacağı farkındalık, bakış açısında ki değişimler, kişinin kendisini şifalandarma gücünü aktive eder. Kişi kendi yarattığı savunma mekanizmalarını farkeder ve yaratmış olduğu bu engelleri kendi bilişi ile kaldırır. Her şey ruhun izin verdiği oranda gerçekleşir.

Nelere iyi gelir?

 • Tüm duygusal rahatsızlıklar ve acılar; öfke, utanç, üzüntü, depresyon, stres, endişe, suçluluk, korku, keder v.s…
 • Aile sorunları
 • Atalardan gelen duygusal yüklerden özgürleşme
 • Bolluk ve Bereket
 • İlişki ve evlilik sorunları
 • Kilo problemleri
 • Anda kalamamak
 • Başkalarını ve kendini yargılamak
 • Yapacaklarını erteleme, vazgeçme, pes etme, güç kaybı gibi başarı engellerinin ortadan kaldırılmasıyla her alanda performans artışı.
 • Düşük özgüven, düşük enerji durumları, düşük beklentiler, kendini sevmemek ve kendini sabote etmek gibi durumlar için kendi kendini iyileştirme ve şifalandırma.
 • Algı ve anlayışta değişimler –“zihninizi farketmek”- inanç ve tutumları yaratan duyguların orjinal enerjetik sebeplerini ortadan kaldırarak zihni farketmek, düşünceyi genişletmek, düşünce yeteneklerini geliştirmek ve doğru kararlar almayı sağlayarak büyük resmi görebilmek.
 • Uçuş, kedi. korkusu, fobiler v.s
 • UYARI: İşbu websitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamakta olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.
 •  
 • Seda Rodop Soran Özgeçmiş:

  Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olmuştur. Türkiye ve Amerika olmak üzere 9 yıl finans sektöründe uluslararası kurumlarda üst düzey yöneticilik pozisyonunu da tecrübe edinerek çalışmıştır. Hayatında geçiridiği bazı  deneyimleri ve her zaman  varoluşu keşeftmeye yönelik güçlü tukusu farkındalık keşifleriyle dolu kapılar açılmasına vesile olmuştur. Bu yolculuk esnasında yaşadığı dönüşümü diğer insanlarla da paylaşmak üzere, 2009 yılının sonunda yaşam amaçlarından biri olan farkındalık rehberliğini  “Işığın yayılması” anlamına gelen RADIA platformunu kurarak gerçekleştirmeye başlamıştır. Bu yolun açığa çıkmasında sevgili annesinin büyük desteği olmuştur.

  Seda Rodop Soran yurtiçi ve yurtdışında  pek çok uygulamaya katılmış ve halen katılmakta olup farklı disiplinleri, ekolleri  inceleme fırsatını bulmuştur.

  Bu yolda yolunu kolaylaştıran pek çok güzel rehberlerle tanışmıştır kendilerine sonsuz teşekkür borçludur.

  Access Bars Uygulayıcı,  (Richard Bandler's Society of NLP) NLP Uygulayıcı, AMT Uluslararası EFT Master ve  EMO Master, Pozitif EFT Uygulayıcı  ve Eğitici Eğitimi (Haziran 2012) , Chopra Center Meditasyon ve Kadim Nefes Teknikleri,  ABD Kairos Enstitüsü Acutonics Sesle Şifa Seviye1 ve 2 ,  Theta Healing İleri Seviye Uygulayıcı eğitimlerini tamamlamıştır.  Şamanizm ve uygulamaları üzerine eğitimler almıştır.  1,5 yıl süren International Woolger Training DMP Deep Memory  Process Derin Anı Süreci Regresyon Uygulayıcılığı eğitimini tamamlamaıştır. Şu anda  ISCA Başkanı  Max Dauskardt' tan 2 yıl süren Aile Sergisi Uygulayıcı eğitimleri almaya devam etmekte, seminerler ve bireysel danışmanlık sunmaktadır.