Beyin Epifizinde bulunan İmza Hücresi'ne enerjiyi odaklayarak yapılan bir sağaltım türüdür. İmza Hücresi, mükemmel hücresel yapımızı ve orjinal mavi kopyamızı barındıran bir hücredir. Bu hücrenin uyandırılması mükemmel sağlığımıza bir geri dönüş yolculuğu olduğu gibi fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal vücutlarımız arasındaki dengeyi kurmamıza yardımcı olur. Bu çalışma ile pekçok hastalığın iyileşmesine destek olmanın yanında, beyinsel fonksiyonlarda ve sağ ve sol loblarının kullanım bölgelerinde ciddi bir artış gözlemlenmektedir.

"Lemurya Bilgileri"ni zamanımıza taşıyan, Büyük Değişim (Great Shift) adlı kitabın yazarı, Fred Sterling tarafından dünyaya yayılmış bir öğreti olan İmza Hücresi etkili bir sağaltım türü olup  eterik vücudumuzun uyanmasına ve 5 duyunun ötesine geçmemize yardımcı olur. Sevginin evrensel gücü hastalığın titreşimsel yapısını kırarak manyetik oluşumunu dönüştürür. Tüm bu gerçekliklerin farkında olan İmza Hücresi uygulayıcısı hastalığın titreşimsel yapısını mükemmelliğe uyumlanmasına destek olur.

Katılımcılara katılım belgesi sunulacaktır.

Saat:10.00-18.00

Erken kayıt indirimi 15 Eylül'e kadardır.

Yerimiz sınırlı olduğu için kesin kayıt için merkezimizi arayarak kayıt yaptırmanızı rica ederiz. Kayıt için 0 212 296 00 08'i aramanızı rica ederiz. Sevgiyle..