Uluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği Geçen Dönem Başkanı

Max Dauskardt ile 2 günlük Aile Sergisi workshop 

Bu yöntemde, 'nasılız ve niye böyleyiz?' sorusuna yeni bir gözle ve yeni bir bakışla yaklaşıyoruz.  Zaten birçok bilgiyi doğumumuzla beraberimizde getiriyoruz.

Biz, sadece bireyler değiliz, çok daha büyük bir sistemin parçalarıyız. O sistem nedeniyle şu an olduğumuz gibiyiz. Sizinle çalıştığımda sadece sizi değil, sizin arkanızda yatanı, ailenizi, atalarınızı, geçmişinizi ve aslında sizin arkanızdaki sistemi görürüm. Aynı şekilde ben sizinle çalışırken ben de arkamda anne babamı, geçmişimi, atalarımı hissederek çalışırım.'' Max Dauskardt

Çalışmada ailemizde işleyen görünmeyen dinamikler görünür olur ve sevgi akışına tekrar yol verilerek güçlü bir farkındalık kazanılır. Arayanın yaşamında iyileşme ve özgürleşmeye doğru ilerlenir.

Aile dizimi sağlık,ilişkiler, aile konuları, bolluk ve bereket, kronik duygular,bağımlılıklar konusunda etkilidir.

Katılımcılara Max Dauskardt ve Radia tarafından ISCA Logosuda bulunan katıım belgesi verilecektir. 

MAX DAUSKARDT 

Konstelasyon Uygulayıcısı

ISCA Geçen Dönem Başkanı
Max Dauskardt  Bert Hellinger ve Avrupa, İsrail, ABD, Asya ve Avustralya’da öncü uluslararası eğitmenlerden kapsamlı eğitimler almıştır. Max, pek çok yıldır, bireysel seanslar ve konstelasyon atölyeleri yönetmektedir. Avustralya’da çeşitli şehirlerde, Yeni Zelanda, ABD ve Almanya’da konstelasyon atölyeleri yönetmiştir.

Max’ın tarzı, diğer kültürler hakkında birinci elden bilgisi ve çeşitli deneyimleriyle zenginleşmiştir.

Max’ın konstelasyon çalışmasına olan bağlılığı, onun sürekli devam eden kapsamlı eğitimi ve temel uluslararası konstelasyon etkinliklerine katılımı aracılığıyla yansıtılır. Max, ayrıca Avustralya’da olduğu gibi Avrupa’da da başkaları için eğitim fırsatları oluşturmakta vesile olmaktadır.
Max, “Bilen Alan” adlı Uluslararası Konstelasyonlar Dergisine düzenli olarak katkıda bulunmaktadır ve özellikle Konstelasyon Çalışmasına ilgilerinden dolayı kuantum fiziği olgusunu keşfetmek ile ilgilenmektedir. 2016-2019 yılları Uluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği – ISCA’nın başkanlığını yapmıştır.