SİNEM BAYAZIT’LA 2019’DA SİZE ÖZEL ASTROLOJİK ŞİFRELER

2019 boyunca kadersel oluşumları gösteren Güneş ve Ay tutulmalarının Yengeç ve Oğlak burçlarında gerçekleşmeleri başta Yengeç ve Oğlak’lar ikinci sırada Terazi ve Koç’lar olmak üzereçoğumuzun kariyer seçimlerini değerlendirmesine,  duygusal ihtiyaçlarına yönelmesine, nereye ve kime ait hissettiğimizi netleştirmemize ve bu yönde sorumluluk alarak yeni yapılanmalar içine girmemize yol açacak. Bu süreçte oluşacak önemli kariyer değişiklikleri,kadersel ayrılıklar, tanışmalar, evlenme, yuva kurma ve boşanmalar 2020’ye dek gündemimizi yeniden belirleyecek.

Karmanın ve zamanın efendisi Satürn Oğlak burcunda 2020’ye dek bize birtakım testler ve kısıtlamalar getirirken hayatımızın hangi alanında sorumluluk alarak kalıcı başarı inşa edebileceğimizi gösteriyor. Bolluk, bereket ve şans gezegeni Jüpiter ise Aralık 2019 başına dek kendi burcu Yay’da seyahat ederken bizi daha iyimser kılacak, daha geniş düşünmeye davet edecek ve özellikle eğitim, yurtdışı, yabancılar, medya, tanıtım ve seyahatle ilgili alanlarda önemli imkanlar sunacak.

2019 Mart’ında Uranüs Boğa’ya iyice yerleşerek başta sabit burçlar olan Boğa, Aslan, Akrep ve Kova’ların konfor alanlarını sarsacak, onları kendi bireysellikleri ve tekamülleri yolunda gereksiz yüklerden, işlerden, ilişkilerden kurtulma konusunda gerekirse zorlayacak. Uranüs Boğa’da özellikle ilişkiler ve maddi konularla ilgili değerlerimizi yenilerken aniden bizi tümüyle yepyeni koşullara götürebilir.

2019 çoğumuz için kritik dönemeçlerin ve hayati kararların öne çıkacağı bir yıl. Dolayısıyla, Radia Gelişim Merkezi’nde 25 ve 27 Aralık tarihlerinde yapacağımız çalışmalarda bu etkilerin her birini katılımcıların doğum haritalarına göre yorumlayarak 2019’da seçeneklerini, risk ve fırsatlarını daha iyi görüp değerlendirmelerine yardımcı olacağız.