Yeniay ve dolunay çemberlerimizde ayın o döngüsünde bireysel ve kollektif bilinçte yüzeye gelen konulara farkındalık getirip ışık tutmaktayız.

Şifa Çemberimiz dua ve içe dönüş ile başlar.

Araştırmak ve derinleşmek istedğimiz soru grupla paylaşılarak çembere ifade edilir. 

Herkes kendi niyetini koyar.

Bizi rahatsız eden konunun kaynağına doğru yapacağımız yolculukta bedenimize odaklanarak, bedenin bizi taşıdığı yerdeki karanlığa ve gölgeye ses verip duyguları topraklayarak başlıyoruz.

Bilinçaltımızda bastırdığımız veya yok saydığımız duygular sebebiyle dürtüsel olarak tetiklendiğimiz zaman hangi ego davranış kalıbını kullandığımıza bakıyoruz. Kendimizi korumak için oluşturduğumuz bu savunma mekanizmalarımızı yani maskelerimiz ( gölge taraflarımızı) fark edip bırakıyoruz

Eskiden göremediğimiz ilgi, şefkat ve sevgi ihtiyacını şu an kimlere yansıtıyoruz? (yansıtma mekanizmasını araştırıyoruz)

 Şifa Çemberi nelere iyi gelir?

Tüm duygusal rahatsızlıklar ve acılar; öfke, utanç, üzüntü, depresyon, stres, endişe, suçluluk, korku, keder v.s…
Aile sorunları
İlişki ve evlilik sorunları
Anda kalamamak
Başkalarını ve kendini yargılamak
Yapacaklarını erteleme, vazgeçme, pes etme, güç kaybı gibi başarı engellerinin ortadan kaldırılmasıyla her alanda performans artışı.
Düşük özgüven, düşük enerji durumları, düşük beklentiler, kendini sevmemek ve kendini sabote etmek gibi durumlar için kendi kendini iyileştirme ve şifalandırma.
Algı ve anlayışta değişimler –“zihninizi değiştirmek”- inanç ve tutumları yaratan duyguların orjinal enerjetik sebeplerini ortadan kaldırarak zihni temizlemek, düşünceyi genişletmek, düşünce yeteneklerini geliştirmek ve doğru kararlar almayı sağlayarak büyük resmi görebilmek.
Uçuş, kedi vs. korkusu v.s
 

Önemli Not: Yerimiz sınırlı oldugu için kayıt yapılması gerekmektedir, kayıt için 0 212 296 00 08’I aramanızı rica ederiz. Sevgilerimizle..