Eğer avcunuzun içine derinlemesine bakarsanız, orada ebeveynlerinizi ve atalarınızın tüm nesillerini göreceksiniz. Onların hepsi şu an yaşıyor. Her biri bedeninizde mevcuttur. Siz bu insanların her birinin devamısınız.

Thich Nhat Hanh, A Lifetime of Peace

İçimizdeki eril ve dişil yönleri tanıyacağımız, gölge taraflarımıza ışık tutacağımız, iç ebevynin seslerini ayırt edeceğimiz ve iç çocuk yaralarımızı fark edip dönüştürürerek, elimize araçlar alacağımız bir çalışma..

Hep birlikte köklerimize doğru çıkacağımız bu 3 oturumluk dinleme yolculuğunda sevgi akışına engel olan ayrılık yanılsamalarını araştıracağız. Her alanda kendimizle tekrar bağlanarak yaşam akışımıza bir yol vereceğiz..

1. Oturum "Annemle İlişkim" 

İçimdeki dişil, gölge yanlarım neler? Annemle ilişkim yaşamımın hangi alanlarını etkiliyor?

 

2. Oturum "Babamla İlişkim"

İçimdeki eril, gölge yanlarım neler? Babamla İlişkim yaşamımın hangi alanlarını etkiliyor?

 

3. Oturum "İç Çocukla Bağlanma"

İç çocuk yaralarım, içimdeki ebevyn egzersizleri

Çalışmada Aile Dizimi egzersizleri, meditasyonlar, yılların pek çok eğitim birikimi ile bilgi paylaşımı ve sorularla interakitf paylaşımlar ve haftaiçi evde mini çalışmalar yer almaktadır. Her çalışmada yaşam akışımızı engelleyen bilinçdışı temaları farkederek sağlık, ilişkiler, kariyer, finansal konularda yaşadığımız tıkanıklıklara ışık tutacağız. 

Katılım Bedeli: 380 TL+KDV

Sevgiyle

Katılanlar ne dedi?

Ben bir çok sorumun cevabını buldum. Özellikle dün akşam bulduğum cevabın değerini biçemiyorum.. Artık ebeveynlerime kızmak yerine onları kucaklayabileceğimi hissediyorum. Hatta annemiaramaya bile bir adım daha yaklaşmış gibiyim. Teşekkürler D. H.

Anne atalarımı, baba atalarımı tanımaya ve onları kabule yaklaştıran çok özel bir yolculuk. Köklerimi anladıkça ve kabul ettikçe kendimi de daha çok keşefetmeye başladım. Üzülmüş, kırılmış, sindirilmiş yanlarımla buluşup onları nasıl kucaklayabileceğimi öğrendim. Bu süreç bana kendimi daha bütün ve cesur hissettirdi. Herkesin yüreğine sağlık! Z.Y

Çok etkili bir çalışmaydı. İç yolculuğun her aşamasında herkesin katılabileceği, yolu aydınlatan, derinleştiren, açan bu özel çalışmayı senin bilgeliğin eşliğinde deneyimlemek büyük ayrıcalıktı. Grubumuz da çok özeldi. Sonsuz teşekkür ve sevgilerimle S.A.

Buluşmaktan çekindiğimiz gerçekliklerimizle bir araya gelmemize, iyileşmeye, dönüşmeye verdiğiniz destek için çok teşekkürler. Grubun enerjisi de çok yardımcı oldu. Şifa  hepimize gelsin, herkese de teşekkürler .G.Ş.

Çok teşekkürler Seda Hanım, benim için çok özel, çok derin bir çalışma oldu. Aileye dair en derin sırrı paylaşma samimiyetini hissettiğim için gruptaki herkesin varlığına teşekkür ederim. S.S