Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayınız.

Tekrar Bağlantı Şifası
Reconnective Healing®


Kanser, AIDS’e bağlı hastalıklar, beyin felci, doğuştan gelen sakatlıklar, kronik yorgunluk sendromu ve birçok ciddi hastalıklarda mucizevi destek sağlayan yeni bir şifa frekansıdır. Dr. Eric Pearl (Amerika) tarafından bulunmuş, seminerler ve workshoplar aracılığı ile tüm dünyada yaygınlaşmış olan Tekrar Bağlantı Şifası (Reconnective Healing®) nın, 70 değişik ülkede 70.000’i aşkın uygulayıcısı bulunmakta ve dünyanın heryerinde mucize etkileri gözlenmektedir. 
Tekrar Bağlantı Şifası (Reconnective Healing®), DNA aktivasyonu sağlayarak kişinin bağışıklık sistemini güçlendirir, stresten arındırır, toksinleri temizler, enerji seviyesini ve bedenle iletişimi artırır, bedendeki enerji meridyenlerinin temizlenmesini sağlayarak fiziksel dengenin artışına destek olur.
Tekrar Bağlantı Şifası (Reconnective Healing®) seansı almak icin kişinin fiziksel bir rahatsızlığı olması gerekmez. Hayatında tıkandığını hisseden, hayat yolunda olmadığını düşünen, hayatının değişik alanlarında fiziksel, mental, duygusal veya spiritüel şifalanmaya ihtiyaç duyan herkese şifa seansı alması tavsiye edilir.

Süre:50 dak.


Tekrar Bağlantı
Reconnection®


Toplam 45’er dakikalık 2 seanstan oluşan Tekrar Bağlantı (Reconnection®), Tekrar Bağlantı Şifası’ndan farklı bir amaç taşır. Tekrar Bağlantı Şifası (Reconnective Healing®) nın niyeti fiziksel, mental, duygusal veya spiritüel şifa vermek, Tekrar Bağlantı(Reconnection®) da ise; kişiyi, dünyanın “axiatonal kafesi” ile yeniden temasa geçirmektir. Her iki terapiden tam anlamıyla yararlanabilmek için, ayrı zamanlarda yapılmalı / deneyimlenmelidir. 
Tekrar Bağlantı (Reconnection®) terapisi, insanların fiziksel yapıları yanında duygusal, zihinsel yapılarını da iyileştirir ve hayatlarına yeni bir yön, yeni bir anlam katmalarına yardım eder. 
Bu terapi sonrası, kişilerin hayatlarında; pekçok hastalığın iyileşmesi, hayat yollarında olmayanların, hayat yollarına doğru hızla sıçrayışları, genelde bir rahatlık, sorunlara karşı büyük bir hakimiyet, hayata daha fazla güvenme, bazı bilinmeyen yeteneklerin keşfi gibi çarpıcı değişikler gözlemlenmektedir. Tekrar Bağlantı (Reconnection®) boşanmalar, evlenmeler, şehir ve iş değişiklikleri gibi kendinizi ve hayatınızı şifalandırmanız için ne gerekiyorsa sağlayan, büyümenize/ ilerlemenize yardımcı olacak ve kendinizi ve hayatınızı değiştirmenizde yol açacak bir şifa frekansıdır.

Süre:50 dak
2 seans toplam bedeli:333 euro'dur

İmza Hücresi Şifası
Signature Cell Healing


Beyin Epifizinde bulunan İmza Hücresi’ne enerjiyi odaklayarak yapılan bir şifa türüdür. İmza Hücresi, mükemmel hücresel yapımızı ve orijinal mavi kopyamızı barındıran bir hücredir. Bu hücrenin uyandırılması mükemmel sağlığımıza bir geri dönüş olduğu gibi fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal vücutlarımız arasındaki dengeyi kurmamıza yardımcı olur. Bu terapi ile pekçok ciddi hastalığın iyileşmesi yanında, beyinsel fonksiyonlarda ve sağ ve sol loblarının kullanım bölgelerinde ciddi bir artış gözlemlenmektedir. “Lemurya Bilgileri”ni zamanımıza taşıyan, Büyük Değişim (Great Shift) adlı kitabın yazarı, Fred Sterling tarafından dünyaya yayılmış bir öğreti olan İmza Hücresi Şifası çok etkili bir şifa türü olup korkunun olmadığı eterik vücudumuzun uyanmasına ve 5 duyunun ötesine geçmemize yardımcı olur. Sevginin evrensel gücü hastalığın titreşimsel yapısını kırarak manyetik oluşumunu ışığa geri döndürür. Tüm bu gerçekliklerin farkında olan İmza Hücresi Şifası uygulayıcısı hastalığın titreşimsel yapısını mükemmelliğe uyumlar ve şifa gerçekleşir.
Süre:50 dak


Acutonics Sesle Şifa 
Acutonics Sound Healing


Ses yaratıma açılan kapıdır.
Acutonics; bilim, müzik, kadim bilgiler ve metafiziğe dayalı, Doğu ve Batının buluştuğu bir alternatif, tamamlayıcı tıp yöntemidir. 2 tür seans uygulanır.
1. Bedendeki akupunktur noktaları ve merdiyenleri özel üretilmiş gezegen frekanslarının ses çatalları; diyapozonları ile aktive edilir. 
2. Fibonacci – Harmonik Geometri: Altın oran kullanılarak üretilmiş diyapozonların sırası ile bedenimizde yeralan 8 akupunktur noktasına ve meridyenlerine uygulanmasıyla enerji alanının mükemmelliyetinin hatırlatılması esastır.Böylece bedende bulunan 8 orijinal hücre aktive olur ve akaşik kayıtlara, mavi kopyaya ulaşılarak fiziksel, mental, duygusal ve ruhsal travmalarda iyileşme sağlanır. Enerji alanında temizlenme, dengelenme ve hizalanma yaşanır.


Süre:50 Dak
 

Saat: 12.00-19.00
 

Önemli Not: Yerimiz sınırlı oldugu için kayıt yapılması gerekmektedir, kayıt için 0 212 296 00 08’I aramanızı rica ederiz. Sevgilerimizle..

           

SEDA BAĞCAN
“CENNETTEN GELEN MANTRA MÜZİĞİNİN PARLAYAN GÜNEŞİ”
 

Müzik yaşamına çok küçük yaşlarda; henüz 6 yaşında, Ankara Radyosu Türk Müziği Korosu ve Saz Ekibi ile ilk konserini vererek başlayan Seda Bağcan, 7 yaşında piano ve armoni dersleri aldı. Ankara Müzik Derneği Çocuk Korosu, TRT Ankara Çoksesli Gençlik Korosu’ nda uzun seneler şarkı söyledi. 
Ankara Opera ve Balesi’nin sahneye koyduğu çeşitli operetlerde ve operalarda rol alan Seda Bağcan, üniversite yıllarında da pop ve jazz orkestralarıyla çalıştı, konserler verdi, Türkiye’de Eurovision Şarkı yarışması elemelerine, Kuşadası Festivali’ne ve Altın Anten gibi müzik yarışmalarına katıldı.

Seda Bağcan, ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi ve Biomedikal (Tıbbi elektronik) Mühendisliği dalında uzmanlaşarak, Türkiye’de ve Almanya’da Tıbbi Diagnostik alanının önde gelen şirketlerini kurdu ve yönetti. 

Bu arada; ailede ciddi bir rahatsızlığa çare bulma araştırmaları sırasında yardımcı tıp yöntemleriyle tanışıp bu alanda çalışmalar yürüten Seda Bağcan, Reiki masterı, Reconnection (Tekrar Bağlantı Şifası) ve Deeksha uygulayıcısı, Signature Cell Healing(İmza Hücresi Şifası) öğretmeni, Acutonics Sound Healing (Sesle şifa) uygulayıcısı. 

Yurtiçi’nde ve Yurtdışı’nda, pekçok ülkede -halen sürdürdüğü- evrensel kadim bilgilerin de paylaşıldığı “Şifa, Müzik ve Bilimin Buluşması” konulu workshoplar ve seminerler veriyor.

İnsanların kişisel gelişim süreçlerine yardım ederek kendi potansiyellerine ulaşmalarına rehberlik ettiği gibi; onların hastalıklardan kurtulması, önemli zararlı alışkanlıklarını bırakması, zihinlerini sakinleştirmeleri, farkındalıklarını artırmaları konularında yol göstermekte olan Seda Bağcan’ın hayat tutkusu “şifa, müzik ve bilim” den oluşuyor.

1990’lardan bu yana Hatha Yoga, Ashtanga ve Jivamukti Yoga ve Kundalini Yoga yapan ve Naam Yoga öğretmeni olan sanatçı yoga dersleri de veriyor. Yoga etüd ve etkinlikleri süresinde mantraları tanıyan, mantra müziğiyle Türk ezgilerini buluşturma fikriyle yola çıkarak, son derece titiz bir çalışma sonucu oluşturduğu bestelerini, önce ilk albümü “Sunrise” ve ardından ikinci albümü “Remember”la dinleyicilerine sunan Seda Bağcan, yayınlandığı ülkelerde büyük beğeni kazanan albümleriyle, müzik dünyasında “Cennetten gelen mantra müziğinin parlayan güneşi” olarak anılıyor. 

2012 yılında sözleri Emrehan Halıcı’ya ait olan “Sufi Soul” CD serisinin ilk çalışması olan “Neyim” adlı albümünde de sufizm felsefesi yalın, saf ve derin bir üslupla anlatılıyor.

12 yıldır yaşadığı Almanya’dan sonra çalışmalarını Türkiye’de sürdürmekte olan sanatçı, 2013’de dinleyicilerine dördüncü albümünü sunuyor: I am That I am . 

Bu albümdeki tüm besteler yine Seda Bağcan’a ait.