Merkaba Aktivasyonu

MerKaBa kelimesi 25 yıl önce hiç bir şekilde bilinmiyordu. Küçük bir kültür kendi gizemli okullarında bunu konuşur ve sadece bu okullara gidenlere bahsedelirdi.

Daha sonra Drunvalo Melchizedek  Kutsal Geometri ve “Yaşam Çiçeği” ismiyle MerKaBa’yı öğretmeye başladı bu bilgi çok uzaklara kadar genişleyip insanlığın bilincine yayıldı. Şu anda basit bir google aramasında bile bir insanı aktif bir şekilde araştırmada bırakacak 350.000 sonuç ve yeterli bilgi bulunmaktadır. Bu kelime son zamanlarda neden bu kadar popüler ve çekici olmuştur?

Cevap Merkaba kelimesinin kim olduğumuza dair hatıramızın parçasıdır. Ve şu anda bizim kim olduğumuzu hatırlamamızın zamanıdır, bu sadece bir kelime değil hayatın öneminin tam anlamıdır.

Merkaba Aktivasyonu şu anda tarihimiz için hayati bir önem taşıyan bilinç seviyesinin gelişimindeki adımı temsil etmektedir. Şu anda yola “kendine hizmet” etmekte kalmak veya “hayata hizmet” etme yolunu seçmek için tarihi bir karar dönemecindeyiz. Bu yeni yolun hayatta kalması tamamen Sevginin Kalitesine bağlıdır.

Bilincin hayatta kalmasını açan yol Sevgi’dir. Sevgi MerKaBa aracılığıya tezahür eder. Drunvalo Sevgi’yi aktive etmeye aracılık etmesi için bizleri yeni bir yolla tanıştırdı. Bu bilgi önceden MerKaBa ile ilgili verilen bilgiden farklıdır ve şu an daki dünya için için özellikle önemlidir.

Eğer hayata bu YENİ yolla katılmaya çağrıldığınızı hissediyorsanız, MerKaBa’nın dünyayı ve size nasıl değiştireceğine dair olan DENEYİMİ yaşayın.

MerKaBa ile olan ilişkimiz, tıpkı dünyanın kendi ekseninde kayıp değişmesi gibi değişti. Drunvalo bizleri bir sonraki adımla tanıştırdı. MerKaBa’yı KALP’le aktive etmek. Bu yolla birkez daha Işık bedenlerimizle bağlantıya geçmenin zamanı. Bu yol doğal ve bütün..

Kalbimizde yatan birliğin kapısını açan yol bu.

Bu kapı bir kez açıldı mı hayatınız bir daha asla aynı olmayacak.

Bu eğitimi tamamlayanlar yükseliş sürecini başlatmak için gerekli olan tüm içsel araçlara sahip olacaklar.

Eğitim detayı için tıklayın

Egitimde Tetrahedronal MerKaBa Aktivasyonu (yeni ve son halidir) yapılacaktır.

Eğitim Tercüman eşliğinde yapılacaktır.

Tavsiye edilen kitaplar: The Ancient Secret of the Flower of Life, 1. Ve 2. Kısım
Living in the Heart: How to enter into the sacred space within the heart
Serpent of Light: Beyond 2012

Tarih:05-09 Kasım
Saat: 17.00-23.00 arası Hocamız Kanada'da yaşadığı için 9 saat farkına göre düzenlenmiştir.

Önemli Not: Yerimiz sınırlı oldugu için kayıt yapılması gerekmektedir, kayıt için 0 212 296 00 08’I aramanızı rica ederiz. Sevgilerimizle..

RON LA PLACE


RON LAPLACE Drunvalo Melchizedek ile uzun yıllardır birlikte çalışmakta olup değerli bir üstattır.

18 yaşında Moody Blues’un albümündeki Kayıp Hisleri Arayış şarkısını duydugunda başladıgı arayısı onu ruhsal topraklarda pek çok yola götürmüştür.

Brother of the White Temple’da Metafizik Doktorasından, Mısır’ın gizemli Ögretiler Okuluna kadar uzanmıştır.

Kutsal Geometri ve MerkaBa ögretilerini uzun yıllardır tüm dünyada paylaşmıştır.

12 yıl boyunca Flower of Life(Yaşam Çiçegi) ögretisini sunmuştur.

Şu anda Drunvalo’nun son ve yeni ögretisi Aydınlamış Kalbin Uyanışını ve Acutonics eğitimlerini tüm dünyada sunmaktadır.

RON LA PLACE’in VIDEO’ su için alttaki linki tıklayınız:

http://www.worldviewzmedia.net/video/video/show?id=2098065%3AVideo%3A59128

http://www.ronlaplace.com

UYARI: İşbu elektronik posta içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.