Numeroloji

Numeroloji

İnsan kişiliğini ölçümleme sistemi olarak rakamları ve onların enerjilerini kullanır. Kişinin kendisinin farkına varmasını, sevdiklerini, sosyal çevresindekilerin farklılıklarını algılamasını ve öğrenmesini sağlayan bir yöntemdir.

Numeroloji ile, olumlu ve olumsuzözellikleriniz hakkında önemli bilgi sahibi olacağınız gibi kendiniz, sosyal çevreniz, yakınlarınız, aileniz, çocuklarınız konusunda onların kişilik ve karakter özelliklerine göre nasıl davranmanız gerektiğini, yaratacağınız sinerji sonucunda ilişkinin tüm karakteristik özelliklerinin neler olacağını öğrenebilir, zayıf ve güçlü yönlerini(zi) kabul ederek ve iletişim becerinizi güçlendirerek, arkadaşlık-dostluk ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Biraysel seansın sonunda kendinizin ve sevdiklerinizin tüm özelliklerini öğreneceğiniz gibi sinerji konusunda yaşayacağınız veya yaşadığınız ilişkilerin analizini elde edebileceksiniz.

Bireysel Danışmanlık

Bireysel Danışmalık Almak isteyen kişiye verilecek bilgiler;

Numeroloji Tablonuz

Kişilik ve Karakter Özellikleriniz

Yaşam dersiniz

Ruhsal özellikleriniz

Dünya görüşü ve kariyer değerlendirmesi

Var olan özellikler ve geliştirilmesi

Öz rakamının hayata yansıması

İkili ilişkiler ve Sinerji

Geçmiş analizi ve gelecek öngörüsü

Bir aylık öngörü

Soru-cevap

Seans sırasında yaradılışınızda var olan özelliklerinizi, yaşam dersinizi öğrenerek kendinizin farkına varacak,hangi karakter özelliğinde insanın size en uygun olduğunu keşfetmekle kalmayacak, sevgilinizin gerçek isteklerini arzularını anladığınız gibi çocuklarınızı, iş ortağınızı, yöneticinizi tanıyarak, kendinizin ve başkaları ile olan ilişkilerinizi ve iletişiminizinasıl yöneteceğinizi öğreneceksiniz.