SES ÇEMBERİ

Kristal Çanaklarla Holografik Ses Meditasyonu

 

“Herkes yolunu bulmak için en değerli hediyesini kullanır. Şarkı söyle kızım, yol sana görünecektir.”

                                                                                                                                             Bab’Aziz

 

Sesimiz bize verilmiş kutsal bir hediyedir. Gelin ses çemberinde buluşalım! Kristal çanaklar,iç sesimiz, mantralar ve şarkılar bize yol olsun..

Bu çalışmada;  kristal çanaklar eşliğinde holografik ses meditasyonuyla Öz’e dokunmayı, çarka sesleriyle arınmayı, dengelenmeyi ve tanrıça hormon oksitosinle mutluluğumuza mutluluk katmayı deneyimliyor olacağız.

 

 

 

 

Pınar Akça (Özgeçmiş)

Bolu Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nün hemen ardından 2002 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü’nden piyano ve keman eğitimi alarak mezun oldu. Pedagoji ve kişisel gelişime yakından ilgi duyduğu için bu konularda pek çok eğitim aldı. 2014 yılında Hatha Yoga eğitmenlik eğitimini tamamladı. Yine 2014 yılında Hindistan-Auroville’de ses banyosu çalışmalarına katıldı. Müzik terapi alanında evrensel çalışmalar yapan pek çok değerli müzik terapisti ile temas etti. Ashera Hart, Joseph Moras ve Evelet Sequeira’dan aldığı müzik terapi eğitimlerinin ardından 2016 yılında Paul Hubert’ten aldığı Holografik ses şifası uygulayıcılığı eğitimini tamamlayarak kendi yaklaşımını geliştirmiştir. Grup ses meditasyonları ve farkındalık çalışmaları yanı sıra bireysel seanslar uygulamaktadır.