Yüksek Frekanslara Merhaba Semineri

 

"Evreni anlamak istiyorsan; enerji , frekans ve titreşim üzerine düşün." Nikola TESLA

 

Evrende varolan herşey enerjidir. Enerji belli frekansta titreşerek maddeyi oluşturur. Yaşadığımız, gördüğümüz herşey farklı frekansta titreşen enerjilerin eseridir. Rezonans yasası nedeniyle hangi frekansta olduğumuz önemlidir. Frekansımıza göre yakın titreşimdeki diğer insanlarla, yerlerle, zamanla, olaylarla rezonansa gireriz. Yaşamı değiştirmek istiyorsak frekansımızı yükseltmemiz gerekir.

 

Şimdi önemli bir zaman dilimindeyiz. Dünya'nın frekansları değişiyor, yükseliyor. Bu değişimi sağlamak için yüksek enerjiler Evrenin merkezinden Dünya'ya akıyor. Peki bizler bu geçiş dönemine, frekans değişimine hazır mıyız? Frekansımızı yükseltmek için neler yapmalıyız? Nasıl arınmalıyız? Bizleri durdurmak için neler yapılıyor biliyor muyuz?

 

Bu seminerde yaşamın sırrı frekanslara doğru bir yolculuk yapacak, bilimsel veriler eşliğinde frekansların etkisini ve frekansımızı nasıl yükselteceğimizi öğreneceğiz. Meditasyon ve nefes çalışmasıyla bunu deneyimleyeceğiz. Algı sınırlarımızı genişletecek kadim bilgiler ve Agarta kanallığı yapacağım enerji çalışmasıyla frekansımızı yükselteceğiz. 

 

Bizler kim olduğumuzu uzun zaman önce unuttuk. Artık hatırlama ve uyanma zamanı. Yüksek frekanslara hoşgeldiniz!

 

Seminer içeriği:

- Enerji ve madde

- Frekans nedir, nasıl yükselir ve ne işe yarar?

- Neler frekansımızı düşürür?

- Rezonans yasaları

- Faydalı frekans çalışmaları

- Arınma yöntemleri ve nefes teknikleri

- Kadim uygarlıklar

- İnsanlığın bilinmeyen tarihi: Lemurya, Atlantis ve Agarta

- Yaklaşan Altın Çağ hakkında bilmemiz gerekenler

- Agarta Şifası: Işık dilleriyle enerji temizliği ve frekans yükseltme çalışması