Transformational Breath(R)sesle şifa, vücut haritası, enerji noktaları akitivasyonu gibi şifa yöntemlerinin yer aldığı kuvvetli bir arınma tekniğidir. Bu çalışma ile iç huzurunuzu arttırabilme, bireysel farkındalığınızı geliştirebilme, daha fazla fiziksel ve mental enerji, daha az eleştiri, ne olursa olsun mutlu olabilme, mental açıklık ve netlik, neşe ve sevgiyi bol bol alabilme ve verebilme yeteneğini kolayca hayatınıza almanız mümkündür. Nefes alışkanlığının derinliğini, ritmini ve hızını değiştirmek suretiyle kimyamızı, duygularımızı, tutumumuzu ve hatta görünüşümüzü değiştirebiliyoruz. Ve bu değişiklikler ile bakış açımız, kendimizi daha olumlu bir akıl-beden durumuna geçirecek şekilde değişebiliyor.

Özetlersek; nefes alışveriş şeklimizi yeniden programlayabilir ve solunum kaslarımız yeniden eğitilebiliriz. Durum böyle olunca da; yaşamımız sadece neşe, canlılık ve enerjiden ibaret olabilir.

 

Transformal Nefes’in Faydaları

 

Transformal Nefes tekniği, insan bilincinin deneyimleyeceği her alanda transformasyonu yani dönüşümü sağlar.

 

Fiziksel olarak: Transformal Nefes sınırlı nefes alışkanlıklarını açıp temizler

- Daha iyi sağlık, detoksifikasyon kapasitesinin artışı
- Daha çok enerji, artan nefes
- Daha çok denge, güç ve bağışıklık

Duygusal ve zihinsel olarak:Transformal Nefes bilinçaltını temizler.

- Stresi çözer ve rahat tepki vermenizi sağlar.
- Hücresel hafızadaki geçmişe ait travmalar temizlenir. Öfke, korku, tedirginlik, suçluluk ve üzüntü gibi bastırılmış duygular temizlenir.
- Değişimi kolay kabul etme, olaylara daha geniş bakış açısı ile bakma hali kazanılır
- Sezgisel Akla yönelme ve Daha iyi ve Yenilikçi Karar Alma
- Stratejiler daha açık ve görünür hale gelir.

Ruhsal düzeyde: Transformal Nefes bizi bilincin daha yüksek seviyelerine bağlar:

- Üst benliğimizle olan bağlantımızı açar.
- Birlik hissinin oluşmasını getirir
- Transformal nefes daha çok sevgi, neşe ve “kendini iyi hissetme” sunar.

 

Transformal Nefesin bağımlılık/ rehabilitasyon, sigara, görmede düzelme, kanser, astım, doğum, baş ağrıları ve migrenler, depresyon, sindirim problemleri, sürekli yorgunluk, uykusuzluk, kalp sağlığı, korkular, panik ataklar, stres, cilt sorunları gibi konularda da etkili olduğu gözlemlenmiştir.

UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.