Bolluk, bereket gezegeni Jüpiter Yay'da size ne vaat ediyor?

 

Zihinsel, fiziksel ve ruhani anlamda büyümeyi ve genişlemeyi anlatan gezegen Jüpiter 8 Kasım’da Yay burcuna geçiyor. Jüpiter 2 Aralık 2019’a dek kalacağı Yay burcunda bizleri kültürel ve spiritüel farkındalığımızı arttırmaya ve bizden yüksek bir güce ve düzene daha derin bir inanç geliştirmeye davet edecek. Jüpiter yönetici olduğu için iyi çalıştığı Yay burcunda iyimserliğimizi, özgüvenimizi ve hayata inancımızı arttırabilir. İyimserlik kadar deneyimi anlatan bir burç olduğu için de kendi hayatımızın anlamını kavrayıp ona göre yaşamamıza neden olacak deneyimleme merakını ve korkusuzluğu bize sunacaktır. Hem Jüpiter hem de Yay burcu yurtdışını, yabancıları, hayat görüşünü gösterdiği için 2019 Aralık’a dek yapacağımız seyahatler, yabancılarla temaslar ve aldığımız eğitimler de hayat görüşümüzü ve vizyonumuzu geliştirmemize yardımcı olacak. Özellikle turizm, seyahat, eğitim, danışmanlık, spiritüel çalışmalar, medya-tanıtım ve yayıncılıkla ilgili iş kollarında şanslı açılımları destekleyecek.

 

Jüpiter büyük şans gezegenidir ve doğum haritalarımızdaki konumu hayatımızın hangi alanında korunduğumuzu, maddi ve manevi olarak genişleme, yayılma fırsatlarına açık olduğumuzu gösterir.

 

Radia Gelişim Merkezi’nde 20 Kasım’da yapacağımız atölye çalışmasında önce katılımcıların doğum haritalarındaki Jüpiter’leri inceleyeceğiz ve kendilerine hayatlarının hangi bölümünde korunmaya, şansa ve büyüme imkanlarına açık oldukları açıklanacak. Sonra da Jüpiter’in Yay’da onlara önümüzdeki bir sene boyunca neler sunabileceği aktarılacak.

 

Lütfen en geç 17 Kasım tarihine kadar İsim Soyisim, Doğum saati, yeri ve tarihinizi info@radiagelisim.com 'a göndermenizi rica ederiz.

 

 

Katılım Bedeli:150 TL (17 Kasım tarihine kadar merkez hesabımıza yatırmanızı rica ederiz)

Doğum Saatini bilmeyenler için rektifikasyon bedeli ile birlikte : 200 TL

Katılımcı sayısı 10 kişi ile sınırlıdır.

 

Kayıt için 0 212 296 00 08'i ramanızı rica ederiz. Sevgiyle

 

Bireysel Seanslar randevu ile belirlenmektedir. Bilgi için merkezimizi aramanızı rica ederiz.