"RUHSAL  İLETİŞİM VE PORTRELER

 

Spiritualizm her türlü dini inanci olan veya olmayan kişilere açık bir akımdır. Bu akımın felsefesi yaşamın ölümle sonuçlanmadığı, her birimizin bir ruh olup  madde dünyasında geçici olarak bedenleşmiş olduğumuz, ve ölümle tekrar ruhsal enerjiye dönüşmemizdir. Spiritualizm felsefesini diğer inanç ve dinlerde de olduğu gibi  kurallarla belirlemez, ’öte aleme’ geçmiş kişilerle iletişim kurulabildiği geçerliliğini ortaya koyar. 

Mesleği mimarlık ve kentsel tasarımcılık olan Esi Çakmakçıoğlu Ruhsal dünya ile 1987 yılında tanıştı. Bu onu, ölüm diye bir olayın olmadığı ve yaşamın sonsuz olduğu gerçeğine taşıyacak olan bir yolculuğun ilk adımıydı. Bilimsel ve sanatçı bir ailede yetişmişti ama bu yolculuk onu ruhsal kanal, ruhsal artist ve ruhsal şifacı olmaya götürdü. 

Esi bir ‘Zihinsel Kanal’dır ve iletişimlerini Claraudiance (duyarak- duru işiti), Clairvoyance (görerek- duru görüş), Clairsentience (hissederek- duru sezi) yapanEsi’yi diğer ruhsal kanal olarak çalışan medyumlardan ayıran başka bir özelliği aynı zamanda bir “Fiziksel Kanal” olması ve ‘öte aleme’  geçmiş olan kişilerin portrelerini çizmesidir. 

 

Spiritualist akım her kişinin kendi hayatı için sorumluluk almasını savunur. Esi’nin ruhsal iletişim veya kişisel danışmanlıklarında önem verdiği bu sorumluluk  bilincin yaratılmasıdır."

 

 

 

14 Eylül 2019- Cumartesi 

Seminer 10.00- 12.30

 

Seminer: Ruhsal iletişimin ne ve niye olduğu, nasil oldugu uzerine bir aciklama ve sonra da bir kaç ornek ile uygulamasini gostermek.
Ruhsal Iletisim ote dünyaya gecmis yakinlarimiz ve/ya tanıdık/sevdiklerimiz ile bir Kanal /Medyum araciligiyla ile yapılan Iletisimdir. Kanal olan kisinin once iletişim kuran kimse ile ilgili, onun kim oldugunu tanıtan bilgileri vermesi gerekir, sonra da eger varsa mesajları verilir. Verilen tanitici bilgi isim/soyadi/bas harfleri/ iliskileri/ nerede yasadigi/ karakteri/ote dünyaya nasıl geçtiği/ ortak hatiralar gibi… 

Esi genelde 2-3 dakika da yapılan bir portre ile baslar, resim bittikten sonra yukarıdaki bilgilerden bazilarini verir. Esi’nin calismalariyla ilgili daha detaylı bilgileri internet sayfalarinfdan alabilirsiniz.

 

Katılım Bedeli: 150 TL

Kayıt için 0 212 296 00 08'i aramanızı rica ederiz.

 

14 Eylül Workshop: 13.30- 15.00 

 

Ruhsal medyumluk/kanal olma: Bu grup calismasi once derin bir meditasyon ile baslar, ve gruptaki kisilerin enerjilerinin yükseltilmesini amaclar. Bu çalısmada her kisi kendi enerjileri araciligiyla ruhsal dünyadan bilgi alabilir, veya iletişim kurabilir, ve kendi yetenekleri uzerine bilgi sahibi olabilir. 

 

Katılım Bedeli:100 TL

 

Kayıt için 0 212 296 00 08'i aramanızı rica ederiz.

 

Saat:15.30- 17.00

 

Ruhsal medyumluk/kanal olma (Spiritual): Ruhsal (Spiritual) iletişim özellikle uzun sureli grup calismalari gerektirir. Geleneksel olarak ‘Open Circle’ Açık Çember denen, yeteneklerimizin ne seviyede oldugunu yine kisa bir calışma ile deneyebiliriz.

 

Katılım Bedeli: 100 TL

 

Kayıt için 0 212 296 00 08'i aramanızı rica ederiz.

 

15 Eylül Bireysel Seanslar: Ruhsal Kanallık Şifa ve Portreler:

 

Ruhsal enerjilerin rehberliğinde yapılan portreler bir ‘Fiziksel Kanal’ çalışması olarak kabul edilebilir ve genellikle “Psisik Sanat” olarak isimlendirilir. Bunları yapan kişiye “Psişik Sanatçı” denir. Esi kendisinin bir sanatçı olarak tanınmaması gerektiğini, ruhsal enerjiye dönüşmüş ressamların yönlendirilmesiyle resimlerin yapıldığını düşünüyor. Resim Galerisinde bu sanatçılarin farklı stildeki çalışmalarını görebilirsiniz.


Her “Psişik Sanatçı” farklı çalışır. Esi kimseyi görmeden, eli kendi bilinci dışında öte alemdeki sanatçıların yönetiminde çalışır ve ölmüş kişilerin portrelerini yapar. Bu portreler kağıt üzerinde ortaya çıktıkça Esi onlarla zihinsel olarak iletişim kurar; onları duyabilir (duru işiti), görebilir (duru görüş) veya hissedebilir (duru algı). Aldığı bilgileri sözlü olarak aktarır.


Değişik artistlerin farklı çizim teknik ve stillerini galeride görebilirsiniz.

 

Kisisel görüşmeler 1/2 saat- 300TL 


Kisisel görüşmeleri 1 saat- 500TL

 

Ruhsal Sifa 1/2 saate kadar- 250TL:

 

Ruhsal Şifa, rehberlik eden üstün seviyeye ulaşmış enerjilerin aracılığıyla verilir ve vücudun tüm seviyelerinde yararlanılır; zihin, beden ve ruh.
Ruhsal Şifa- yüz yüze verilebilir veya uzaktan yollanabilir. Evcil hayvanlar için de Şifa verilebilir.
Esi sizi görüşme tarih, zaman kararlaştırmak için ve bilmeniz gereken açıklamaları vermek için geri arayacak.


Klinik Hipnoterapi 90-120 dakika ve en az iki seans. 

 

Hipnoterapi yaşamınıza olumlu değişiklikleri getirmek için zihnin ve vücudun odaklanarak gevşetilmesidir. Hipnoterapi yaşamınızın bir çok alanında yararlı olacaktır.
En az iki seans yapılmalıdır.  Her seans 1 1/2- 2 saattir. Katılım bedeli:650 TL


Gecmis yasam terapisi 60-90 dakika- 

Esi deneyimli bir Geçmiş Zaman Yaşam (Regresyon) Terapistidir ve daha önceki hayatlarınıza dönerek bugünkü yaşamınızda çözümlemek için seçtiğiniz konuları belirlemeniz için yardımcı olacaktır.Bir seans 1- 1 1/2 saattir.​

 

Katılım Bedeli:550 TL

 

Randevu için 0 212 296 00 08'i aramanızı rica ederiz.

 

 

Internet sayfalarım:

 

www.artofspirit.co.uk Ingilizce

www.esicakmakcioglu.com Turkce