NEFESİN IŞILTISI - Sarjan ile bir Nefes Atölyesi                                                       

Keyfin ve vecd halinin anahtarı hayat enerjisine açılmak ve kendini sevmektir. Nefes, vücudun rahatlamasını desteklemek için harikulade bir araçtır.   Bilinçli ve derin nefes, bizi özgüven ve sevgiye geri getirir. Bedenimiz, zihnimiz ve ruhumuz arasında yeni bir bütünleşme yaratır.                                                                                

Tıpkı, düşünüp duran zihnimizin bilincinde olmayışımız gibi, duygularımızın da bilincinde olmadığımız sürece onlar, gizliden gizliye hayatımıza hükmetmeyi sürdürürler. Halbuki, enerji yükümüzü bilinçli bir şekilde serbest bırakmayı öğrendiğimizde, olumsuz tepkilerden kaçınabilir ve yaratıcı bir hayat sürebiliriz.            Radia'nın güvenli ortamındaki bu çalışmada duygular, kışkırtılmadan ve zor kullanmaksızın, hoş karşılanıp davet ediliyor. Tüm gün sürecek bu atölye çalışmasında sözlü paylaşımlar, dans, aktif meditasyonlar, vücut okuma ve rehberli nefes seansları var.

Süreç, geleneksel olmayan ve oyuncu bir yaklaşım içeriyor. Gerginlikleri salıvermeye, günlük hayatınıza yeni bir  güç, sevgi ve iç huzuru getirmeye yönelik.  Süreçte öğreneceklerinizi hayatınızın her yönüne dahil etmeye başlayabilirsiniz.                                       

Enerjimiz harekete geçtiğinde onun potansiyelini hayatımızda binlerce değişik yaratıcı yolla keşfedebiliriz, artık ne yaparsak yapalım tüm varlığımız ve canlılığımızla ona katılabiliriz: dansetmek, meditasyon yapmak, şarkı söylemek, enstruman çalmak, hayatı kutlamak, çalışmak, partnerimizle enerjimizi paylaşmak...                                                                

 *Çalışmaya epilepsi rahatsızlığı olanlar ve hamileler katılamaz.