Byron Katie, 1986 yılında yaşadığı bir uyanış ile düşüncelerine inandığında ve olan ile kavga ettiğinde acı çektiğini gördü. Aynı zamanda fark etti ki bu durum, sadece kendisi için değil tüm insanlar için geçerli olan bir durumdu. Tanrı ya da gerçek mutlak olandır ve olan değiştirilemez. Olan ile kavga ettiğiniz her seferde kaybedersiniz. Hem de yüzde yüz. Bir kediye havlamayı öğretemezsiniz. Tüm çabalarınızın ardından kedi size bakacak ve ‘’Miyav!!’’ diyecektir. 

Zihninden gecen her dusunceye inaniyorsan, hayatin zordur.  

Belki de ilk kez kendini zihinden ayirabilecegin ve ayni aci veren olaylari tekrar tekrar yasamaya son vereceğin bir yöntem ögreneceksin. Son derece basit ve kendi kendine uygulanabilir bu mucizevi yöntem Byron Katie’nin The Work®️- Calismasi. 

Seminerimizde yöntemi detaylica ögrenip her birlikte pratik yapacagiz. 

‘’Keşfettim ki , düşüncelerime inandığımda acı çekiyordum, fakat onlara inanmadığımda, acı çekmiyordum, ve bu tüm insanoğlu icin geçerliydi. Özgürlük bu kadar basit. Keşfettim ki , acı çekmek seçim meselesi. İçimde, tek bir an bile yok olmayan bir neşe keşfettim. Bu neşe herkesin her zaman içinde,’’ Byron Katie

"Byron Katie 'nin " The Work" ( Çalışma) sı gezegenimiz için büyük bir nimet. Hayatımda bu kadar kısa sürede insan hayatına etki eden bir terapi yöntemi görmedim. " Olanı Sevmek" size bir anahtar sunuyor. Onu kullanın. “ Eckhart Tolle

UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.