Eğer avcunuzun içine derinlemesine bakarsanız, orada ebeveynlerinizi ve atalarınızın tüm nesillerini göreceksiniz. Onların hepsi şu an yaşıyor. Her biri bedeninizde mevcuttur. Siz bu insanların her birinin devamısınız.

Thich Nhat Hanh, A Lifetime of Peace

Sevgili Dostlar,

Dünya ana bu günlerde köklenmeyi hatırlatıyor yine bizlere...Bu çağrıyı hissedenlerle paylaşmak istediğim bir yolculuk var..

Hep birlikte köklerimize doğru çıkacağımız bu 3 haftalık dinleme yolculuğunda sevgi akışına engel olan ayrılık yanılsamalarına bakacağız. Her alanda kendimizle tekrar bağlanarak yaşam akışımıza bir yol vereceğiz..

1. Hafta "Annemle İlişkim" 

Tarih: 08 Eylül Salı Saat:19.30-21.30

2. Hafta "Babamla İlişkim"

Tarih: 15 Eylül  Salı Saat:19.30-21.21.30

3. Hafta "İç Çocukla Bağlanma"

Tarih:22 Eylül Salı Saat:19.30-21.30

Çalışmada Aile Dizimi egzersizleri, meditasyonlar, yılların birikimi ile bilgi paylaşımı ve sorularla interakitf paylaşımlar yer almaktadır. Her çalışmada yaşam akışımızı engelleyen bilinçdışı temaları farkederek sağlık, ilişkiler, kariyer, finansal konularda yaşadığımız tıkanıklıklara ışık tutacağız.

Katılım Bedeli: 300 TL+KDV

Çalışmamız zoom online üzerinden gerçekleşecek olup kayıt için en geç 06 Eylül'e kadar info@radiagelisim.com'a e-mail atmanızı rica ederiz.

Sevgiyle

 

Katılanlar ne dedi?

Çok etkili bir çalışmaydı İç yolculuğun her aşamasında herkesin katılabileceği, yolu aydınlatan, derinleştiren, açan bu özel çalışmayı senin bilgeliğin eşliğinde deneyimlemek büyük ayrıcalıktı. Grubumuz da çok özeldi. Sonsuz teşekkür ve sevgilerimle S.A.

 

Buluşmaktan çekindiğimiz gerçekliklerimizle bir araya gelmemize, iyileşmeye, dönüşmeye verdiğiniz destek için çok teşekkürler. Grubun enerjisi de çok yardımcı oldu. Şifa  hepimize gelsin, herkese de teşekkürler .G.Ş.

 

Çok teşekkürler Seda Hanım, benim için çok özel, çok derin bir çalışma oldu. Aileye dair en derin sırrı paylaşma samimiyetini hissettiğim için gruptaki herkesin varlığına teşekkür ederim. S.S