4 Haziran PERŞEMBE 14.30, Sarjan ile DOKUNMA ALANI Nefes Çalışması

Nefes alışımızı bedenimizin çeşitli bölümlerinde keşfedeceğiniz ve tüm bedenimizden akan nefes dalgalarında rahatlayacağımız bir süreç. Korkudan kaynaklanan stres bedenimizde kasılmalara yol açar ama sevgi dolu dokunuşumuz ve yeni farkındalık bu alanlara genişleme ve rahatlık getirebilir.

5 Haziran CUMA 14.30, Sarjan ile CHEROKEE ATEŞ NEFESİ

Zihinden kalbe, kalpten de varlığa uzanan yolculuğun hem eski hem de yeni yolcuları için. 

Sağlığın güçlenmesi, canlılık, zihinsel berraklık, yaratıcılığın ve iç huzurunun artışı, sakin, rahatlamış ve bütün hissetmek bu çalışmanın yararlarından bazıları.

 

11 Haziran PERŞEMBE 14.30, KAHKAHANIN GÜCÜ Sarjan ile Gülme ve Nefes Çalışması''

Romatizmal ağrıları azaltıp, kan basıncını düşürmek, kan akışı ve oksijen alımını arttırmak, stres hormonlarını azaltmak, bakteri öldüren hücrelerin tepkisini çoğaltmak, solunum enfeksiyonlarına karşı vücudu korumak, kendi içimizde daha mutlu olmak, soluğun derinleşmesi,rahatlamak ve şimdiye gelmek kahkahanın yararlarından bazıları.

12 Haziran CUMA 14.30,

Sarjan ile CHEROKEE ATEŞ NEFESİ 

18 Haziran PERŞEMBE14.30,

İÇSEL GÜNEŞ Sarjan ile

Nefesin masajı, güneş sinir ağını yani sinir sistemimizin güneşini gevşemiş ve parlak durumda tutar. Biz bunu bizi depresyonun karanlık gecesinden koruyan, fiziksel ve psikolojik bir sıcaklık duygusu olarak deneyimleriz. Bu nefes meditasyonunda içsel güneşimizle çalışacağız.

19 Haziran  CHEROKEE, 25 Haziran  Perşembe KAHKAHA ve 26 Haziran CHEROKEE ayni saatler...

“Çalışmaların hiç biri hamile ve epilepsi hastaları için uygun değildir”