Yaşanan travmatik deneyimler ve olaylar, ailenin tüm üyelerinde nesiller boyunca devam edebilecek olan korkuya sebep olur. İyi haber şu ki:  Çoğu zaman yük ya da zorluk olarak algılanan konular derinlerde özel bir güç barındırılar.

Nazik ve destekleyici bir ortamda yarayı/travmayı yaşadığı yere kadar yepyeni bir metodla takip edeceğiz. İster kişisel alanınızda olsun, ister ailenizin ruhunda, arketip alanlarınızda veya kolektif alanınızda…

Sizin, her birimizin travma tarafından dokunulmamış bir parçamız var. Bu, orijinal olarak doğuştan gelen biçiminde ve harikulade gücünde korunmuştur. Bu sizin Özünüzdür ve kişisel sorunlarınızdan çıkış yolunu biliyor; sizi yıllarca, on yıllarca veya tüm hayatınız boyunca rahatsız etmiş olabilecek bu kalıplar ve sorunlardan çıkış yolunu biliyor. Gerçek doğanız olan bu özle yeniden bağlantı kuracaksınız.

Öze bağlanmanın ne kadar kolay olduğunu görmek her zaman şaşırtıcıdır. Ve orada sizin için ne kadar güzel sevgi dolu bir enerji ve sürdürülebilir güç olduğunu bilmek. 

 "İçsel Konstelasyonları" sorunun kalbine iniyor ..Bu çalışma yani  İçsel Dizimler klasik Aile Dizimi yöntemi üzerine iç çocuk donmuş/ayrışmış parçaları ve  içimizde yaşayan pek çok parçanın entegre edilmesi ve Kadim Enegram sistemi üzerine oturtulmuş son yeniliklerle harmanlaşmış çok güçlü bir çalışma..Çalışma Emily Waymire tarafından geliştirilmiştir. 

  Ayrışmış/ kopmuş çocuk parçalarınızı hatırlamak ve kişisel enerji alanınıza dengeyi geri getirmek.(Not: Bölünmüş veya ayrışmış parçalarınız var ise , hangi parçanız üzerinde çalışılıyor?) 

 Yarayı bypass etmeden nerede olduğumuzu belirlemek ve doğru zamanda üretici bir duruma geçişi desteklemek.

 Kendi kendinizi engelleyen stratejilerinizi farkedip dönüştürmek, Çekirdek dürtünüz ile entegre etmek.

​    Amacınızı bulmak, somutlaştırmak ve sizi geleceğe başarılı bir şekilde götürmesini izlemek.

    Somatik dinleme ve sinir sisteminizle çalışmak ve bunun neden bir öncelik olduğunu deneyimlemek

Süre:1,5 saat

Katlım Bedeli: 700 TL + KDV  (teke tek)

Temsilci ile :  850 TL + KDV