Dolunay çemberlerimizde ayın o döngüsünde bireysel ve kollektif bilinçte yüzeye gelen konulara farkındalık getirip ışık tutmaktayız.

Şifa Çemberimiz  içe dönüş yani sessizlikle ile başlar.

Araştırmak ve derinleşmek istediğimiz soru grupla paylaşılarak çembere ifade edilir. 

Herkes kendi niyetini koyar.

Sorumuzun kaynağına doğru yapacağımız yolculukta bedenin rehberliği ile bizi taşıdığı yerdeki gölgeye ses verip, hislerin akmasına izin veriyoruz.

Bilinç dışında bastırdığımız veya yok saydıklarımız sebebiyle dürtüsel olarak tetiklendiğimiz zaman hangi davranış kalıbını kullandığımıza bakıyoruz. Kendimizi korumak için oluşturduğumuz bu savunma mekanizmalarımızı yani maskelerimiz ( gölge taraflarımızı) fark edip bırakmaya doğru adım atıyoruz.

Eskiden göremediğimiz ilgi, şefkat ve sevgi ihtiyacını şu an kimlere yansıtıyoruz? (yansıtma mekanizmasını araştırıyoruz)

 Şifa Çemberi nelere iyi gelir?

Tüm duygusal rahatsızlıklar ve acılar; öfke, utanç, üzüntü, depresyon, stres, endişe, suçluluk, korku, keder v.s…
Aile sorunları
İlişki ve evlilik sorunları
Anda kalamamak
Başkalarını ve kendini yargılamak
Yapacaklarını erteleme, vazgeçme, pes etme, güç kaybı gibi başarı engellerinin ortadan kaldırılmasıyla her alanda performans artışı.
Düşük özgüven, düşük enerji durumları, düşük beklentiler, kendini sevmemek ve kendini sabote etmek gibi durumlar için kendi kendini iyileştirme ve şifalandırma.
Algı ve anlayışta değişimler –“zihninizi değiştirmek”- inanç ve tutumları yaratan duyguların orjinal enerjetik sebeplerini ortadan kaldırarak zihni temizlemek, düşünceyi genişletmek, düşünce yeteneklerini geliştirmek ve doğru kararlar almayı sağlayarak büyük resmi görebilmek.
Uçuş, kedi vs. korkusu v.s
 

Önemli Not: Yerimiz sınırlı oldugu için kayıt yapılması gerekmektedir, kayıt için 0 212 296 00 08’I aramanızı rica ederiz. Sevgilerimizle..

UYARI: İşbu web sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamak olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.