UYARI: İşbu websitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi ya da merkezimizde yapılan hiçbir çalışma tedavi amacı taşımamakta olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız. Oluşturacağımız çemberda belirli konularla ilgili farkındalığımızı araştırıp, grup enerjisinin de gücüyle birbirimizi şifalandırıp, hayatımızda yepyeni yaratımlara doğru adım atacağız.

Şifa Çemberimiz dua ve meditasyon ile başlar.

Araştırmak ve derinleşmek istedğimiz konu paylaşılarak çembere ifade edilir.

Konunun kaynağına doğru yapacağımız yolculukta karanlığa ve gölgeye ses verip topraklıyarak tireşimi yükselteceğiz.

Şifa Çemberi nelere iyi gelir?

Tüm duygusal rahatsızlıklar ve acılar; öfke, utanç, üzüntü, depresyon, stres, endişe, suçluluk, korku, keder v.s…
Aile sorunları
İlişki ve evlilik sorunları
Anda kalamamak
Başkalarını ve kendini yargılamak
Yapacaklarını erteleme, vazgeçme, pes etme, güç kaybı gibi başarı engellerinin ortadan kaldırılmasıyla her alanda performans artışı.
Düşük özgüven, düşük enerji durumları, düşük beklentiler, kendini sevmemek ve kendini sabote etmek gibi durumlar için kendi kendini iyileştirme ve şifalandırma.
Algı ve anlayışta değişimler –“zihninizi değiştirmek”- inanç ve tutumları yaratan duyguların orjinal enerjetik sebeplerini ortadan kaldırarak zihni temizlemek, düşünceyi genişletmek, düşünce yeteneklerini geliştirmek ve doğru kararlar almayı sağlayarak büyük resmi görebilmek.
Uçuş, kedi vs. korkusu v.s
Kazalarda, hastalıklarda ve ameliyatlarda oluşabilen enerjetik rahatsızlıkları ortadan kaldırarak enerji bedeninin doğal olarak tekrar işlerliğini kazanmasına sebep olur. Bu da iyileşme süresini kısaltarak uzun dönemli psiskosomatik acı ve hastalıkların oluşmasını engeller. 
 

Önemli Not: Yerimiz sınırlı oldugu için kayıt yapılması gerekmektedir, kayıt için 0 212 296 00 08’I aramanızı rica ederiz. Sevgilerimizle..