BU ÇALIŞMA;

⚘Hic farkinda olmadigimiz RAHIM BILGELIGI ile bulusma ve içindeki dişi özü uyandırma calismasidir. 

⚘Rahimlerimizin sadece bir bebeğe yaşam vermenin çok ötesinde çok derin bir bilgeliğe sahip oldugunu farketme çalismasidir. 

⚘Rahmimizin Yaşamın içinde bize aynı bir GPS gibi rehberlik edip,  yol gösterebilmesini ögrenme  çalismasidir. ⚘Rahmimizdeki enerji akışında bir tıkanıklık, blokaj varsa, yaşamın içinde akışta da tıkanıklık olur.Korku, utanç, öfke gibi duygularimiz bu merkezimiz direkt etkiler ve tuttuğumuz  zaman tıkanıklık yaratır. 

⚘Bu durumda da İlişkilerinizde, cinsellikte, finansal konularda tıkanıklık yada bedeninizde hastalıklar olarak ortaya çıkar. ⚘Ayrıca aile soyağacı tarihçesinde yaşanan travmalar, şoklar da sonraki nesillere aktarabildiğinden rahimlerimizi etkiler. 

⚘Rahmi ve kalbi ile bağlantıda olan ruhunun özünden geleni yapmaya başlar.

⚘ Bastırılmış, sessizleştirilmiş kadının yeniden özgün kişiliğini ortaya çıkarmasına sağlar. Böylece kadın Dişi Gücünü eline almiş olur.

⚘Bunun için bir kadının bedeniyle, duyguları ile, sezgiselliği ile ve kalbi ile bağlantıda olması gereklidir.

AMACIMIZ: 

4 oturumda gerçekleşecek bu çalışmada bedeninizle, duygularınızla, sezgiselliğinizle ve kalbinizde bulunan blokajların farkına varma ve arindirma  çalışmaları ile buradaki enerji akışının dengeye gelmesine katkıda bulunmak amacımız.

Siz de tum potansiyelinizle bi kadin olarak ortaya cikmak ve bu dunyadaki yerinizi almak icin ilk adımı atmaya hazırsanız bekliyoruz.