1976 yılında Ankara’da doğdu. Orta okul ve liseyi Ted Ankara Koleji’nde ,yüksek öğrenimini ise Mimar Sinan Üniversitesi mimarlık bölümünde tamamladı. 2000 yılında mimarlıktan mezun olduktan sonra on yıl süreyle  mimar olarak çalıştı. 

Şifa alanında yolculuğu 2003 yılında tanıştığı Reiki ile başladı. O tarihten itibaren öncelikle kendi , sonra yakın çevresinin , fiziksel, zihinsel ve ruhsal bütünlüğünü sağlayabilmek adına pek çok şifa ve farkındalık çalışmaları ve eğitimlerinde bulundu. Yıllar içinde Reiki master’ı , Deeksha ve Pranik Enerji uygulayıcısı ve Transformal Nefes koçu oldu.

Paul Aurand ( Holistic Healing Center ) ile hipnoterapi, regresyon , geçmiş yaşam sertifika programlarını  ve Micheal Newton’ ın yaşamlar arası yaşam eğitimini tamamladı.

Ses şifası ile ilk tanışması 2014 yılında katıldığı ATIH (merkaba) eğitiminde Ron le Place ile karşılaşmasıyla başladı. İlerleyen yıllar  içinde , merkezi Amerika’nın New Mexico eyaletinde bulunan ‘Acutonics Institude of Integrative Medicine’ a bağlı olan Ron le Place ile  Akutoniks’in 1.,2.,3.,4. seviyelerini , fibonacci ve sedna seçmeli dersini tamamladı.

2016 yılında Nepal’de Katmandu Healing Center’da Master Shree’den Tibet Çanakları eğitimi ve 2017 yılında Miami’de ‘NSEV Healing and Acupuncture’ merkezinde Daniel Atchison’dan ‘Non Somatic Extraordinary Vessels’ ( bedensel olmayan sıradışı kanallar ) eğitimini aldı.

 


VERİLEN EĞİTİMLER