Sara Kızıldel Hakkında

1976 yılında Londra'da doğan Sara, Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi'ni bitirdikten sonra Paris Sorbonne Üniversitesinde Fransızca okumuştur.20 yıla yakın bir süre gıda sektöründe işletmeci ve üs tdüzey yönetici olarak çalışmış ve halen bu alanda danışmanlık vermeye devam etmektedir.

2006 yılından itibaren kendini yeniden keşif diye adlandırdığı çeşitli farkındalık ve kişisel gelişim çalışmalarına katılmıştır.Bu çalışmalar arasından klasik tantra, sinir sistemi ve beden odaklı yöntemlerin kendisindeki etkinliği, onu bu yönde eğitimler alıp başkalarıyla paylaşmaya sevketmiştir.

 

-2015 yılından itibaren Monika Natarajile Kadınlar içinTantrik Sanatlar çalışmaktadır.

- Kashmiri ShaivismTantra soy temsilcisi Michaela Boehm'in uluslararası Kadın çalışma grubundadır,

- Michaela Boehm'in yarattığı bir eğitim olan Vahşi Kadın Çemberi (WILD WOMAN'S CIRCLE TM) yetkili uygulayıcısıdır.

- Michaela Boehm'in Polarity( Intimacy and Attraction TM) ve Non Linear Movement Method TM eğitmenlik eğitimlerine devam etmektedir.

-Devrim Akkaya'dan, Yin Yoga Uzmanlık Eğitimi ve Çakraların Psikolojisi Eğitimini tamamlamıştır; ve kendisiyle 300 saatlik ileri seviye Enerji Anatomisi Programına devam etmektedir.

 


VERİLEN EĞİTİMLER
Vahşi Kadım Çemberi TM

Her Kadının içinde iyi içgüdüler, tutkulu yaratıcılık ve kadim bir bilmehali ile dolu vahşi, doğal, kuvvetli bir güç vardır.Onun adı 'VahşiKadındır'. Clarissa Pinkola Estes Kurtlarla Koşan Kadınlar   'VahşiKadın' vahşi tabiatınla o...