1966 Istanbul Doğumluyum. iTÜ Makina Fakültesi  lisans ve Işletme mühendisliği yüksek lisans  eğitimleri aldı .

Hayatimin amacı nedir, bu dünyaya neden geldim, aynı acı veren olayları tekrar tekrar neden yaşıyorum  sorularına  aradığım cevaplar  ile kendime doğru  ruhsal yolculugum seksenli yıllarda başladı .. .2012 yılında  profesyonel  iş hayatımı  sonlandırma  kararımda  etkili olan Transformal Nefes® ile tanışıp, 2013 de Nefes koçu ,ardından 2014 yılında  Transformal Nefes® (TN ®) Eğitmeni  oldum.

80’ li yıllarda  başlayan , Amerika' dan Hindistan'a . Assisi. İtalya’dan  Kanada ‘ya uzanan bu yolculuk beni sayısız  seminerlere( EFT ,Reiki 3. Seviye, Outlook, Aile Dizimleri ),sessiz inzivalara ve derinden  etkilendiğim  iki Üstad'a taşıdı :

Birincisi " Şimdinin  Gucu " kitabinin yazarı , kendisi ile karşılıklı konuşma  fırsatını bulduğum Eckhart Tolle ve digeri ise geliştirdiği yöntem (The Work) ile milyonların  hayatini dönüştüren  Byron Katie.

2016 yılı başında The Work of Byron Katie Çalışmasının, Uluslararası Sertifikasına sahip olan çok az sayıdaki Türk Kolaylaştırıcıdan (Facilitator)  birisi oldum.


VERİLEN EĞİTİMLER
Byron Katie The Work Çalışması

Byron Katie, 1986 yılında yaşadığı bir uyanış ile düşüncelerine inandığında ve olan ile kavga ettiğinde acı çektiğini gördü. Aynı zamanda fark etti ki bu durum, sadece kendisi için değil tüm insanlar için geçerli olan bir durumdu. Tanrı ya da ger&...