1966 Istanbul Doğumluyum. iTÜ Makina Fakültesi  lisans ve Işletme mühendisliği yüksek lisans  eğitimleri aldı .

Hayatimin amacı nedir, bu dünyaya neden geldim, aynı acı veren olayları tekrar tekrar neden yaşıyorum  sorularına  aradığım cevaplar  ile kendime doğru  ruhsal yolculugum seksenli yıllarda başladı .. .2012 yılında  profesyonel  iş hayatımı  sonlandırma  kararımda  etkili olan Transformal Nefes® ile tanışıp, 2013 de Nefes koçu ,ardından 2014 yılında  Transformal Nefes® (TN ®) Eğitmeni  oldum.

80’ li yıllarda  başlayan , Amerika' dan Hindistan'a . Assisi. İtalya’dan  Kanada ‘ya uzanan bu yolculuk beni sayısız  seminerlere( EFT ,Reiki 3. Seviye, Outlook, Aile Dizimleri ),sessiz inzivalara ve derinden  etkilendiğim  iki Üstad'a taşıdı :

Birincisi " Şimdinin  Gucu " kitabinin yazarı , kendisi ile karşılıklı konuşma  fırsatını bulduğum Eckhart Tolle ve digeri ise geliştirdiği yöntem (The Work) ile milyonların  hayatini dönüştüren  Byron Katie.

2016 yılı başında The Work of Byron Katie Çalışmasının, Uluslararası Sertifikasına sahip olan çok az sayıdaki Türk Kolaylaştırıcıdan (Facilitator)  birisi oldum.


VERİLEN EĞİTİMLER
THE WORK (Her) Olanı Sevmek

Her Olanı Sevmek " Byron Katie 'nin The Work ( Calisma )si gezegenimiz icin buyuk bir nimet. Hayatimda bu kadar kisa surede insan hayatina etki eden bir terapi yontemi gormedim. " Olani Sevmek" size bir anahtar sunuyor. onu kullanin." - ECKHART TOLLE " Simdinin Guc...

THE WORK OF BYRON KATIE - BYRON KATIE’NIN ÇALIŞMASI

THE WORK OF BYRON KATIE - BYRON KATIE’NIN ÇALIŞMASI   Kar beyazdır! Yağmur ıslatır! Köpek havlar! Kedi miyavlar!   Byron Katie, 1986 yılında yaşadığı bir uyanış ile düşüncelerine inandığında ve olan ile kavga ettiğinde acı çektiğini görd&...