MAX DAUSKARDT 

Konstelasyon Uygulayıcısı


Max Dauskardt  Bert Hellinger ve Avrupa, İsrail, ABD, Asya ve Avustralya’da öncü uluslararası eğitmenlerden kapsamlı eğitimler almıştır. Max, pek çok yıldır, bireysel seanslar ve konstelasyon atölyeleri yönetmektedir. Avustralya’da çeşitli şehirlerde, Yeni Zelanda, ABD ve Almanya’da konstelasyon atölyeleri yönetmiştir.

Max’ın tarzı, diğer kültürler hakkında birinci elden bilgisi ve çeşitli deneyimleriyle zenginleşmiştir.

Max’ın konstelasyon çalışmasına olan bağlılığı, onun sürekli devam eden kapsamlı eğitimi ve temel uluslararası konstelasyon etkinliklerine katılımı aracılığıyla yansıtılır. Max, ayrıca Avustralya’da olduğu gibi Avrupa’da da başkaları için eğitim fırsatları oluşturmakta vesile olmaktadır.
Max, “Bilen Alan” adlı Uluslararası Konstelasyonlar Dergisine düzenli olarak katkıda bulunmaktadır ve özellikle Konstelasyon Çalışmasına ilgilerinden dolayı kuantum fiziği olgusunu keşfetmek ile ilgilenmektedir. Geçen dönemUluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği – ISCA’nın başkanlığını yapmıştır.(2016-2019)

 

 


VERİLEN EĞİTİMLER
Max Dauskardt ile Aile Dizimi 2 günlük workshop

Bu yöntemde, 'nasılız ve niye böyleyiz?' sorusuna yeni bir gözle ve yeni bir bakışla yaklaşıyoruz.  Zaten birçok bilgiyi doğumumuzla beraberimizde getiriyoruz. Biz, sadece bireyler değiliz, çok daha büyük bir sistemin parçalarıyız. O si...

Aile Sergisi Eğitim Programı

Sistemik Bağlantılar ile Sistemik Sergileme Çalışması Eğitim Programı (Sertifkalı Eğitim Programı) 2 senelik toplam 8 modülden oluşmaktadır. Her bir modül arası 3 aydır. Her bir modül Cuma-Cumartesi ve Pazar olmak üzere 3 gündür. Toplam 24 günden oluşm...