MAX DAUSKARDT 

Konstelasyon Uygulayıcısı


Max Dauskardt  Bert Hellinger ve Avrupa, İsrail, ABD, Asya ve Avustralya’da öncü uluslararası eğitmenlerden kapsamlı eğitimler almıştır. Max, pek çok yıldır, bireysel seanslar ve konstelasyon atölyeleri yönetmektedir. Avustralya’da çeşitli şehirlerde, Yeni Zelanda, ABD ve Almanya’da konstelasyon atölyeleri yönetmiştir.

Max’ın tarzı, diğer kültürler hakkında birinci elden bilgisi ve çeşitli deneyimleriyle zenginleşmiştir.

Max’ın konstelasyon çalışmasına olan bağlılığı, onun sürekli devam eden kapsamlı eğitimi ve temel uluslararası konstelasyon etkinliklerine katılımı aracılığıyla yansıtılır. Max, ayrıca Avustralya’da olduğu gibi Avrupa’da da başkaları için eğitim fırsatları oluşturmakta vesile olmaktadır.
Max, “Bilen Alan” adlı Uluslararası Konstelasyonlar Dergisine düzenli olarak katkıda bulunmaktadır ve özellikle Konstelasyon Çalışmasına ilgilerinden dolayı kuantum fiziği olgusunu keşfetmek ile ilgilenmektedir. Geçen dönemUluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği – ISCA’nın başkanlığını yapmıştır.(2016-2019)

 

 


VERİLEN EĞİTİMLER
Aile Sergisi Eğitim Programı

Sistemik Bağlantılar ile Sistemik Sergileme Çalışması Eğitim Programı (Sertifkalı Eğitim Programı) 2 senelik toplam 8 modülden oluşmaktadır. Her bir modül arası 3 aydır. Her bir modül Cuma-Cumartesi ve Pazar olmak üzere 3 gündür. Toplam 24 günden oluşm...

Aile Sergisi

AİLE SERGİSİ   Aile sergisi, kişinin sıkıntılarının ya da hayatındaki tıkanıklıkların altında yatan sebepleri araştırmak ve şifa getirmek için kullanılan bir grup çalışmasıdır.   Çalışmada, grup üyelerinin yardımıyla ailenin bir resmi oluşturulur, sist...