Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra 14 yıl pazarlama alanında çalıştı. Çocukluğundan beri yıldızların diline merak duyan biri olarak 2012 Kasım’da kendini ve başkalarını daha iyi anlama aracı olarak gördüğü Astroloji’yi profesyonel olarak öğrenmek için Hakan Kırkoğlu’nun liderliğinde “Göklerin Bilgeliği”nde eğitime başladı.3 sene süren bu yoğun eğitimde sadece Astroloji’yi öğrenmekle kalmayıpokulu ikincilikle bitirmeye hak kazandı.

2015 yılında profesyonel olarak sürdürdüğü Pazarlama Yöneticiliği mesleğini bir kenara bırakarak kendini tümüyle tutkuyla bağlı olduğu Astroloji alanına verdi. 2016 Haziran’ında  Yasemin Balcı’dan aldığı “Koçluk-Mentorluk Becerileri Eğitimi” ile Yaşam Koçluğu becerilerini Astroloji ile bütünledi.  2016-2018 arası Sevilay Eriçdem’denUranyen Astroloji eğitimi alarak asteroid ve transneptünyenleri Astroloji deneyimine dahil etti.

Bir astrolog olarak amacı kendi gezegensel döngülerimizin farkında vararakdeğiştirip, dönüştürebileceğimiz durumları etkin ve verimli biçimde yönetmek, kadersel olanı ise kendimizi suçlama ve öz yıkım sarmalına girmeden daha rahat kabullenmeyi araştırmaktır. Gönülden arzusu ise Astrolojiyi daha anlaşılır hale getirerek kişiye özel biçimde herkesin erişimine ve kullanımına sunmak.

Profesyonel Astrolog olarak Danışmanlık hizmeti vermeye devam ederken önemli gökyüzü olayları ile ilgili grup çalışmaları da yapıyor.

 


VERİLEN EĞİTİMLER