Travmadan Sevgiye  İçsel Dizimler metodu ile:

Yaşanan travmatik deneyimler ve olaylar, ailenin tüm üyelerinde nesiller boyunca devam edebilecek olan korkulara, hastalıklara, kronik duygulara, ilişki sorunlarına  sebep olur. İyi haber şu ki:  Çoğu zaman yük ya da zorluk olarak algılanan meseleler derinlerde özel bir güç barındırırlar.

Nazik, güvenli ve destekleyici bir ortamda travmayı yaşadığı yere kadar güçlü ve yepyeni bir metodla takip edeceğiz. İster kişisel alanınızda olsun, ister ailenizin ruhunda, arketip alanlarınızda veya kolektif alanınızda…

Her birimizin travma tarafından dokunulmamış bir parçamız var. Bu, orijinal olarak doğuştan gelen biçiminde ve harikulade gücünde korunmuştur. Bu bizim Öz'ümüzdür ve kişisel sorunlarımızdan çıkış yolunu o biliyor; bizi yıllarca, on yıllarca veya tüm hayatımız boyunca rahatsız etmiş olabilecek bu kalıplar ve sorunlardan çıkış yolunu biliyor. Gerçek doğamız olan bu özle yeniden bağlantı kuracağız.

"İçsel (spiral) Konstelasyonlar"  sorunun kalbine iniyor.  Bu çalışma  Aile Dizimi yöntemi üzerine oturtulmuş çocukluk travmaları ve içimizde bizi sabote eden pek çok parçanın somatik deneyim ile entegre edilmesi ve Kadim Enegram bilgeliği ile harmanlanarak oluşturulmuş güçlü ve yepyeni bir çalışmadır.  Çalışmada hayatta kalma stratejilerimizi fark ederek, yaşamınızda aile, ilişkiler, sağlık kariyer, iş alanlarında tıkanıklık yaşadığınız alanlara ışık tutup, iyileştirme sağlıyor ve inatçı kalıplardan dahi özgürleşerek kendi yaşam fırsatlarımıza doğru ilerliyoruz... Böylece kaos dönemlerinde bile neşe ile özümüze bağlanarak yaşamımızı yaratıcı bir şekilde ifade edebiliriz. 

Bu 4 haftada neler yapacağız:

- Ayrışmış/bölünmüş/donmuş çocuk parçalarınızı hatırlamak ve kişisel enerji alanınıza dengeyi geri getirmek.  

 

- Travmayı bypass etmeden  nerede olduğumuzu belirlemek ve travmadan doğru zamanda üretici bir duruma geçişi desteklemek.

 

-  Bizi güvende tutmak için olan hayatta kalma stratejilerimizi belirleyerek özgrleşmek. Hayatta kalma stratejileri bizi güvende tutar ama bir süre sonra sonra ilerlememizi engellerler. Sağlıklı seçimler yaparak dengeli bir yaşam yaratma yolunda ilerlemek.

- Somatik dinleme ve sinir sisteminizle çalışmak ve bunun neden bir öncelik 

olduğunu deneyimlemek.

 

 

​- Farklı roller ve temsillerde diğer katılımcıların da dizimlerine katılmak ve böylece çok daha kapsamlı bir sağaltım alanından faydalanmak. 

Maksimum 6 kişi ile sınırlıdır. Sınırlı sayıda katılımcı aldığımız için lütfen ön kayıt bilgilerinizi en kısa sürede bildirmenizi rica ederiz.

Katılım Bedeli:1300 TL KDV Dahildir. toplam 14 sattir

Kayıt için merhaba@radiagelisim.com'a mail atmanızı rica ederiz. Eğitim asistanımız size yardımcı olacaktır. Sevgiyle...