Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Annem İçsel Dizimler ile 4 Haftalık Atölye 4.Haftası

26 Ekim 2023 18:30 21:30


Yaşamla olan en derin bağlarımızdan biri olan annemizle ile olan ilişkimiz belki de yaşamdaki en önemli deneyimlerimizi belirleyeci etkilere sahiptir.
 
Doğumdaki kayıplar, erken kayıplar, kürtajlar, savaşlar, açlık, göçler, bağlanma travması, evlatlık verilme, anneden uzak kalma gibi pek çok etken bu ilişkiyi etkiler. Yani bu ilişki de annemizle bizden çok daha önce başlar aslında.
 
Bu çalışma hem erkekler hem de kadınlar için bir davettir. Erkekler de annelerinin sistemik olarak yüklerini taşımaya meyil ederler ve kendi yaşamlarına dönemezler. Kadınlar için de anneleriyle olan ilişkileriniz yapılandırmak dişi enerjiyi kaynak olarak alabilmeleri için çok önemlidir.
 
Her ikisi için de anne yaşamdır.
 
Bu çalışmada bu kıymetli bağa ışık tutarken Aile Dizimi, İçsel Dizimler, Somatik Travma Terapisi bilgisi ve Integral Somatik Yaklaşım aracılığı ile köklerimizde derinlere güvenle ve yavaş yavaş ilerleriz. 
 
Hayatta kalma stratejilerimizi de net bir biçimde fark ederek gerçek yaşamımıza doğru döneriz. Ebeveynler ve üst nesillerden sağlıklı bir şekilde ayrışırız.
 
 
 
 
            Tarih: 05-12-19-26 Ekim Perşembe akşamları
 
Çalışma online olarak zoom platformu üzerinden sunulacaktır.
 
            Saat:18.30-21.30
 
            Katılım Bedeli: Dizim 2250 TL +KDV   
 
            Temsilci olarak: 800 TL + KDV
 
Sınırlı sayıda katılımcı aldığımız için lütfen ön kayıt bilgilerinizi en kısa sürede bildirmenizi rica ederiz.
 
Kayıt için merhaba@radiagelisim.com‘a mail atmanızı rica ederiz. Eğitim asistanımız size yardımcı olacaktır. Sevgiyle…