Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Babam İçsel Dizimler ile 4 Haftalık Atölye 4.Haftası

29 Kasım 2023 18:30 21:30

Yaşamımızın yarısını anne ve anne atalarımız aracılığı ile, diğer yarısını da baba ve baba atalarımız aracılığı ile alıyoruz. 
 
Babalarımız, yani yaşamdaki eril gücümüz arkamızda olduğu zaman sağlıklı ilişkiler kurabiliyoruz, bize uygun bir kariyer hayatı seçebiliyoruz, hayat yönümüzü belirleyebiliyoruz.
 
Yaşamda eril gücü hissedebilmek için erkekler babalarına yaklaşmaları gerekirken çoğunlukla annelerinin yörüngelerinde kalırlar ve onların yaşamlarıyla dolanıklık yaşarlar.  Erkekler için bu dolanıklıklar yaşamda pek çok alanda tıkanıklıklar getirir.
 
Kadınlar da baba ve baba atalarının yaşamlarındaki acılarını üstlenmeye doğru meyil edebilirler ve  bu yüzden annelerinin yörüngelerine girmekte zorlanırlar. Arkalarında eril gücü hissedebilmeleri için eril taraflarıyla barışmaları gerekir. Böylelikle kendi dişil güçleriyle daha fazla bağ kurabilirler.
 
 
İşte bu 4 hafta  boyunca bizi kısıtlayan dinamikleri derinden araştıracağız. 
 
Çalışmada Aile Dizimi, Meditasyonlar, İçsel Dizimler ve Tamamlayacı Somatik Travma Terapisi entegrasyonu ile çalışılır.
 
“İçsel (spiral) Konstelasyonlar”  sorunun kalbine doğru  ilerliyor  Bu çalışma  Aile Dizimi yöntemi üzerine oturtulmuş çocukluk travmaları ve içimizde bizi sabote eden pek çok parçanın somatik deneyim ile entegre edilmesi ve Kadim Enegram bilgeliği ile harmanlanarak oluşturulmuş güçlü bir çalışmadır. Hayatta kalma stratejilerimizi net bir biçimde farkederek gerçek yaşama ilerlememizi sağlar. Ebeveynlerimizden sağlıklı bir şekilde ayrışmaya aracılık eder. 
 
Çalışmada babamızla olan ilişkimizde tıkanıklık yaşadığınız alanlara ışık tutup, iyileştirme sağlıyoruz ve inatçı kalıplardan dahi özgürleşerek kendi yaşam fırsatlarımıza doğru ilerliyoruz… 
 
Bu 4 haftada neler yapacağız:
 
 
– Bizi güvende tutmak için var olan hayatta kalma stratejilerimizi belirlemek. Hayatta kalma stratejileri bizi güvende tutar ama bir süre sonra ilerlememizi engellerler. Gerçekten yaşamı dolu dolu yaşamak istiyorsak bu stratejilerden özgürleşmeliyiz.
 
 
​- Farklı roller ve temsillerde diğer katılımcıların da dizimlerine katılmak ve böylece çok daha kapsamlı bir sağaltım alanından faydalanmak. 
                                
 
08-15-22-29 Kasım Saat: 18.30-21.30
Çalışma online olarak zoom platformu üzerinden sunulacaktır.
 
         
            Katılım Bedeli: Dizim 2250 TL +KDV   
 
            Temsilci olarak: 800 TL + KDV
 
Sınırlı sayıda katılımcı aldığımız için lütfen ön kayıt bilgilerinizi en kısa sürede bildirmenizi rica ederiz.
 
Kayıt için merhaba@radiagelisim.com‘a mail atmanızı rica ederiz. Eğitim asistanımız size yardımcı olacaktır. Sevgiyle…