Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Nir Esterman ile Gölge Konstelasyonları Eğitimi

11 Eylül 10:00 14:00

 The Constellations Path Okulu Kıdemli Eğitmenlerinden Uluslararası Tanınan Aile Dizimi Eğitmeni Nir Esterman ile Gölge Konstelasyonları Eğitimi   10 Haftalık Gölge Konstelasyonları Eğitimi, Aile Konstelasyonlarıyla Carl Jung’un Gölge çalışmasının iyileştirici gücünü birleştirir.  Bu kıymetli eğitimde temel gölge arketiplerini öğrenip, Gölge’nin kişisel ve profesyonel ilişkilerimizi nasıl etkilediğini keşfedeceğiz. Tetiklenmeyi nasıl azaltacağımızı öğrenip kişisel ve grup seansları deneyimleyeceğiz. 

Eğitim içeriği : Gölge Nedir, temel arketipler, gölge çalışmasının temel bileşenleriDanışanlarla ilişkimizde gölgelerKültürel ve kollektif gölgelerAltın gölgeÇaresizliğin gölgesiAgresif olmak ve kırılganlığın gölgesiCinselliğin gölgesiÖlümün gölgesiTarihler: 11-18-25 Eylül  9- 30 Ekim, 6-13-20-27 Kasım, 04 Aralık Çarşamba saat:10.00-14.00 (4 saat) Katılım Bedeli: 400 euro + KDV erken kayıt indirimi ile 375 euro + KDV dir..  Erken kayıt indirimi 01 Haziran’a kadardır.  Tercüme yapılacaktır. 

5 taksit ile ödenebilir.  İlk taksit 01 Haziran’da ödenir.  Kayıt için radia@radiagelisim.com‘a amail atmanızı rica ederiz. Nir Esterman :  TCP Okulu sertifikalı kıdemli kolaylaştırıcı ve eğitmenidir. deneyimli bir beden psikoterapisti ve gölge eğitmenidir. Eğitimlerini uluslararası sunmakta ve 20 yıldır insanlarla çalışmaktadır. Dünya liderlerinin katıldığı Aile Dizimi eğitiminde atölyeler sunmaktadır.