Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Seda Rodop ile Aile Dizimi Atölyesi

11 Şubat 10:30 18:00

Bu çalışma, nesiller boyunca farkında olmadan taşıdığımız davranış kalıpları ve dolanıklıkları ortaya çıkartarak bilinçli bir farkındalık kazandırır, sağlıklı bir duygu, düşünce ve biliş sağlanmasına aracılık eder. 

Ebeveyn ilişkileri ve çocukluk travmaları, iç parçalarımızı da araştırdığımız çalışmalarımızda benlik parçalarımızla da ilgili iyileşme sağlarız. Sağlanan bu farkındalık ve içgörü ile kişi yaşamını daha bilinçli bir şekilde ifade ederek kendi yaşam fırsatlarına doğru ilerleme şansı elde eder.

Birey, sistemdeki diğer aile bireylerinin yaşadıkları ile kilitlenmiş olabilir ve bu da kişinin yaşamında sevginin akışına engel olup aile meseleleri, sağlık, kariyer, yaratıcılık, ilişkiler, bolluk ve bereket gibi konularda tıkanıklığa yol açar…

Çalışmada sevgi düzeninin akışını bozan gizli kalmış aile dinamikleri ortaya çıkar ve her katılımcı kendi aile koşullandırmalarını dönüştürerek özgürleşme yaşar. Aynı zamanda diğer katılımcıların dizimlerini izleyerek ve temsilci olarak da derin bir farkındalık ve iyileşme sağlar.

Aile Dizimi aile meseleleri, sağlık, iş hayatı, ilişkiler, maddi meseleler, kişinin hayatında tıkanık hissettiği bir alan, kronik duygular, bağımlılıklar gibi konulara ışık tutarak iyileşme ve farkındalık kazandırmaya aracılık eden güçlü bir çalışmadır. 

Yaşama her haliyle kabul vererek olgunlaştığımız bir büyüme yolculuğudur..