Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Seda Rodop ile Babam İçsel Dizimler ile 4 Haftalık Atölye 4.Haftası

28 Şubat 18:30 21:30


Yaşamımızın yarısını anne ve anne atalarımız aracılığı ile, diğer yarısını da baba ve baba atalarımız aracılığı ile alıyoruz. 
 
Babalarımız, yani yaşamdaki eril gücümüz arkamızda olduğu zaman sağlıklı ilişkiler kurabiliyoruz, bize uygun bir kariyer hayatı seçebiliyoruz, hayat yönümüzü belirleyebiliyoruz.
 
Yaşamda eril gücü hissedebilmek için erkekler babalarına yaklaşmaları gerekirken çoğunlukla annelerinin yörüngelerinde kalırlar ve onların yaşamlarıyla dolanıklık yaşarlar.  Erkekler için bu dolanıklıklar yaşamda pek çok alanda tıkanıklıklar getirir.
 
Kadınlar da baba ve baba atalarının yaşamlarındaki acılarını üstlenmeye doğru meyil edebilirler ve  bu yüzden annelerinin yörüngelerine girmekte zorlanırlar. Arkalarında eril gücü hissedebilmeleri için eril taraflarıyla barışmaları gerekir. Böylelikle kendi dişil güçleriyle daha fazla bağ kurabilirler.
 
 
İşte bu 4 hafta  boyunca bizi kısıtlayan dinamikleri derinden araştıracağız. 
 
Çalışmada Aile Dizimi, Meditasyonlar, İçsel Dizimler ve Tamamlayacı Somatik Travma Terapisi entegrasyonu ile çalışılır.
 
Bu çalışma  Aile Dizimi yöntemi aracılığı ile çocuk parçalar ve içimizde bizi engelleyen pek çok parçanın somatik deneyim ile entegre edilmesi ile oluşur. Hayatta kalma stratejilerimizi net bir biçimde farkederek gerçek yaşama ilerlememizi sağlar. Ebeveynlerimizden sağlıklı bir şekilde ayrışmaya aracılık eder. 
 
Çalışmada babamızla olan ilişkimizde tıkanıklık yaşadığınız alanlara ışık tutup, iyileştirme sağlıyoruz ve inatçı kalıplardan dahi özgürleşerek kendi yaşam fırsatlarımıza doğru ilerliyoruz… 
 
                                
Tarih: 07-14-21-28 Şubat akşamları zoom platformu üzerinden lets constellate aile dizimi programı ile birlikte sunulur.
 
            Saat:18.30-21.30
 
            Katılım Bedeli: 2850 TL + KDV  
 
            Temsilci bedeli: 1000 TL + KDV
 
 Sınırlı sayıda katılımcı aldığımız için lütfen ön kayıt bilgilerinizi en kısa sürede bildirmenizi rica ederiz.
 
Kayıt için merhaba@radiagelisim.com‘a mail atmanızı rica ederiz. Eğitim asistanımız size yardımcı olacaktır. Sevgiyle…