Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Yishai Gaster ile Aile Dizimi Atölyesi

8 Eylül 2023 10:30 18:00

Aile Dizimi Bert Hellinger’in de açık vizyonu ile belirttiği gibi ardından gelenler ile güncellenerek, kendini artık yeni yollarla ifade ediyor.

Uluslararası lider Aile Dizimi Eğitmeni Yishai Gaster bizlerle alandaki son gelişmeleri zengin donanımı ile paylaşıyor olacak. Bu atölyede kolaylaştırıcılar alet çantalarını zenginleştirecek, tüm katılımcılar güven ve şefkat dolu bir alanda kendi yaşamlarında yeni kapılar açılmasına aracılık edecekler. 

Başlangıç zihni ile alanda yeni olanın doğmasına izin verme ve belirsizlikle kalma sanatı

Derin Alan’la çalışma (dişil yaklaşım)

Doğal ve özgün şifa cümleleri ve zamanlama

Dizimde Ritüeller

Yaratıcı ifade için ‘Keçe’ ile  çalışma 

Zorlu durumlarda yaratıcı çözümler geliştirme

Kolaylaştırıcı olarak alanın rezonansını yansıtma

Bu atölye kendiyle derinleşmek isteyen herkes, kolaylaştırıcılar ve eğitmenler içindir. 17 Ağustos’a kadar erken kayıt indiriminden faydalanabilirsiniz. Atölyeye katılanlara TCP&Radia Uluslararası Okulları katılım belgesi sunulacaktır.

Tarih: 8-9-10 Eylül

Katılım Bedeli: 350 Euro+KDV Kur sabitlemesi yapılmıştır. 17 Ağustos’a kadar 2500 TL erken kayıt indirimi ile yapılan ödemelerde 6250 TL+KDV’dir. Sonraki ödemelerde 8750 TL+ KDV’dir.

Çalışma İstanbul’da Radia’da gerçekleşecektir. Kayıt ve detaylı bilgi için merhaba@radiagelisim.com’a mail atmanızı rica ederiz. Sevgiylewww.radiagelisim.com