Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Yishai Gaster ve Meirav Schreiber ile Ritüele Dayalı Konstelasyonlar Zenginleştirme Modülü

6 Şubat 18:00 22:00

Dünyaca tanınan Aile Dizimi okulu The Constellations Path Okulu Kıdemli Eğitmenlerinin sunduğu farklı dizim atölyeleri ile kendinizle derinleşme imkanı.. 

Bu atölyler Aile Dizimi Eğitimimizin Zenginleştirme Modülünde olup herkese açıktır.

Kolaylaştırıclar için değişik yaklaşımları deneyimleme fırsatı sunan bu özel atölyelerde diğer tüm katılımcılar da yepyeni bakış açıları kazanacaklar.

05 Aralık 18.00-22.00 Neta G.Artzi Hada Hod ile Parayla Olan İlişkim 

“Parayla Hikayem”, para ile olan köklenmiş ilişkilerimizi keşfetmek ve iyileştirmek için tasarlanmış bir aile konstelasyonu atölyesidir. Bu atölyede aile sistemlerimizde paraya ilişkin dinamikleri ve inançları araştırıyoruz. Rehber eşliğinde gerçekleşen konstelasyonlar aracılığıyla katılımcılar, atalardan kalma kalıpların ve çözülmemiş sorunların bugünkü yaşamlarının finansal boyutunu nasıl etkileyebileceğine dair fikir ediniyorlar. Bu bağlantıları anlayarak ve duygusal düğümleri çözerek bireyler finansal konularda daha sağlıklı ve bereketli bir geleceğe doğru adım atabiliyorlar. Bu öz-keşif ve finansal iyileşme yolculuğunda bize katılın.

12 Aralık 18.00-22.00  Yael Elini Akaşik Kayıtlarla Karmik Konstelasyon Çalışması


Zorlukların yerine kolayı koyabilseydin?
İlişkileri, hayata dair algı ve başa çıkma yollarınının yerine sağlıklı olanı koyabilseydin?
Akaşik kayıtlarla çalışarak yaşamımızda tekrar eden kalıpları anlayabilir, hayatımıza değişimi ve şifayı davet edebiliriz.
Akaşik kayıtlarla çalışma atölyesinde karmik konstelasyon araçlarını kullanarak çalışma şekillerine tanıklık ediyoruz.

19 Aralık Saat: 18.00-22.00 Neta G.Artzi ile “Aşk Hikayelerini Şifalandırma Atölyesi” 

Bu dönüştürücü oturum, romantik ilişkilerinizi iyileştirmeye ve yeniden tanımlamaya adanmıştır. Rehberli konstelasyon çalışmaları aracılığıyla geçmiş yaraları ve tekrar eden kalıpları ele alıp derin bir iyileşme ve daha sağlıklı ile tatmin edici ilişkilere varma olasılığının yollarını araştıracağız. Bu öz-keşif ve aşk dolu iyileşme yolculuğunda bize katılın.

26 Aralık Saat:18.00-22.00 Lilach Benjamin Coorsh ile Bağlantılar

Rahimde plasentalarımız var. Doğumdan sonra da bizim için harika bir etkileşim organı olarak varlığını sürdürüp bizlere bağlanma ve farklılaşma araçlarını sunuyor. Alma ve verme dengesini kurma konusunda beden dışı bağlantı organımızdan neler öğrenebiliriz? Veya hayat içerisindeki yönümüz hakkında? İlişkilerimiz hakkında? “İç & Dış Dünyamdaki Bağlantılar” atölyesi bireysel ve grup çalışmalarını içerecektir.

02 Aralık Saat:18.00-22.00  Nufar Livny Laskov Yaratıcı Aile Konstelasyonu- Sezgisel Resim Atölyesi

Yaratıcı Aile ve Sistemik Dizim Sezgisel Resim Yapma Atölyesi, Eileen Miller’in “Sanat, kelimelerin bulunmadığı en derin yanımıza nüfuz edebilir” ifadesinden yola çıkmaktadır. Bu dersin özelliği, teori ve pratik içeren klasik aile ve sistemik çalışmalarının yanı sıra bütünleştirici rehberlik yoluyla sanatla birleştirilmiş deneyimsel yaklaşımla öğrenmeyi içermesidir. (Dersin içeriği her düzeye göre uyarlandığından çizim bilmeye gerek yoktur.) Deneysel ve yaratıcı öğrenme yoluyla herkesin dünyada var olan her şeyi öğrenebileceğine inanıyorum. Bilginin kendisi kadar bilginin aktarım şekli de önemlidir. Atölyeye başlamadan önce yanında bulundurman gerekenler: Bir bardak su, birkaç adet kağıt, siyah bristol kağıdı, yazı gereçleri, pastel boya, evde keçesi olan varsa bu kumaşı da hazır edebilir.

09 Ocak Saat: 18.00-22.00 Ilana Weiler Unutma Bizi 

Konstelasyonlardaki kayıp kişi: “Dolanıklıkları çözmenin önemli yollarından biri ailede kimin eksik olduğunu, dışlandığını bulmak ve devamında farkındalık uyandırarak o kişiyi tekrar sisteme dahil etmek, böylece aile topluluğunu tamamlamak. Sistemik çalışmalarda geçmişte bir adaletsizliğe maruz kalan veya herhangi bir durumun mağduru olan kişi, dışlanan kişi olarak tanımlanmaktadır. Diğer aile üyelerinin gözünde bu kişi genellikle kötü sıfatıyla algılanıp ahlaki gerekçeler veya haklı nedenlerle aile sisteminden dışlanmıştır.” Bert Hellinger, “Sevginin Saklı Simetrisi”. Bu atölyede konstelasyonlardaki kayıp kişinin aile sistemindeki önemini keşfedip farklı durumlarda bu olguyla nasıl çalışacağımızı öğreneceğiz.

16 Ocak Saat: 18.00-22.00 Nir Esterman ile Gölge Konstelasyonları 

Gölge Konstelasyonları, Aile Konstelasyonlarıyla Gölge çalışmasının iyileştirici gücünü birleştirir. Atölyede temel Gölge arketiplerini öğrenip Gölge’nin kişisel ve profesyonel ilişkilerimizi nasıl etkilediğini keşfedeceğiz. Tetiklenmeyi nasıl azaltacağımızı öğrenip kişisel ve grup seansları deneyimleyeceğiz.

23 Ocak Saat: 18.00-22.00 Ravit Levin İçimdeki Çocuk ile Çalışmak 

“İçimdeki çocuğu sevmek” atölyesinde içimizdeki çocuklarla tanışmak üzere aile dizimi araçlarını kullanıp onlara kulak vereceğiz, yara, korku ve ihtiyaçlarının farkına varacağız, şifa, destek ve sevgi alanına doğru adım atacağız.

İçimizdeki çocukların yetkinlik ve zorluklara yargılamadan bakıp içsel gücün ve öz-şefkatin bulunduğu bir yerden hayatımızda kucaklamak istediğimiz parçaların, geride bırakmaya hazır olduğumuz parçaların hangileri olduğuna karar vereceğiz.

30 Ocak Saat:18.00-22.00 Or Guilat ile Dilin Etkisi 

Dilin kullanımı, her aile dizimi oturumunda çok önemli bir rol oynar. Kişisel alanlarımızın en derin yönleri de dahil olmak üzere toplumun, kültürün ve ortak mirasımızın dokusuna nüfuz eder. Buna rağmen dil genellikle göz ardı edilir ve oturumda yarı saydam bir temsil haline gelir. Bu atölyede, aile dizimi alanında gizli hazineleri ortaya çıkarabilecek, benzersiz bir temsil olan dili görünür kılan araçlar keşfedeceğiz. 

06 Şubat Saat:18.00-22.00 Yishai Gaster ve Meirav Schreiber ile Ritüele Dayalı Konstelasyonlar

Ritüeller boyutların birleştiği bir düzlemde gerçekleşir.


Zaman, mekan ve mantığın sınırlarının kaybolduğu yerle bağlantı kurmamızı sağlarlar.
Burası bilinçdışı ile yeni bağlantı olanaklarının ortaya çıktığı bir alandır. İnsanlık tarihi boyunca bu bağlantıların yardımına başvuruyoruz: Geçiş zamanlarında, ihtiyaçlar baş gösterdiğinde, ilham arayışında olduğumuzda ve öte alemlerle bağlantı kurduğumuzda. Bert Hellinger ve ona ilham verenler tarafından yaratılan Konstelasyon çalışmasının en büyük armağanlarından biri, Konstelasyon sürecinde ortaya çıkan Alan ve Temsil Fenomenolojisidir. Pek çok açıdan bakıldığında Konstelasyon çalışmasının bir ritüel olduğunu, dolayısıyla ritüele dayalı devinim ve etkileşimlerin oluşmasına davet ettiğini söyleyebiliriz. Tüm bu olguları birlikte deneyimleyeceğiz…

Atölyelere Katılım Bedeli:

Her atölye ayrı ayrı :1500 TL+ KDV 

5 seanslık paket: 6620 TL + KDV

10 seanslık paket: 11.770 TL + KDV

Kayıt için merhaba@radiagelisim.com mail adresine mail atmanızı rica ederiz.

Sevgiyle